FrancieHotelyZprávy

Hotel v duchu slavného lahůdkářství Fauchon

Značka Fauchon, proslulá svým lahůdkářstvímna Place de la Madeleine, otevřela nedaleko svého gastropodniku svůj první, pětihvězdičkový hotel.

Již 130 let sídlí známé pařížské lahůdkářství  Fauchon na Place de la Madeleine v Paříži. Nabízí vybrané lahůdky všeho druhu, kreativní pekařské a cukrářské výrobky a je odrazem francouzského stylu l’art de vivre. Prvního září  byl nedaleko od něho, ve dvou historických budovách na rohu Place de la Madeleine a bulváru Malesherbes, otevřen pětihvězdičkový luxusní hotel Fauchon. Má 54 pokojů ve velikostech od 25 do 75 metrů čtverečních.

Řízení hotelu bylo svěřeno Esprit de France, společnosti, která je francouzským specialistou na špičkové hotely. Jeho vybavení interiérů odráží luxus po francouzsku, jemnou eleganci, která se nevyhýbá ničemu krásnému. Uplatňují se zde i oblíbené barvy lahůdkářství, růžová a černá. Restaurace je věnována francouzskému kulinářskému umění, hosté mohou využít i gurmánského baru, který je připraven podle přání hostů pro jednotlivé pokoje. Pořádají se zde i soukromé večeře za přítomnosti jednoho ze šéfů lahůdkářství a hotelu Fauchon. Kapacita terasy je 150 míst.

Hotel je členem Leading Hotels of the World. Společnost Fauchon Hospitality má ambice ve světě otevřít do deseti let dvacet hotelů Fauchon.

Marta Jedličková

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button