HotelyZprávy

Hotel Uno Prague prošel v letošním roce rekonstrukcí a následným rebrandingem

Hotel Uno Prague*** (Ex Hotel Juno), který je od 2. 1. 2019 nově provozován společností CZECHOTEL s.r.o. prošel v tomto roce zásadními změnami. Nový provozovatel zahájil ihned po převzetí hotelu rekonstrukci pokojů, na kterou navázala také rekonstrukce lobby, restaurace i konferenčních prostor. Celý proces rekonstrukce završil rebranding v červnu 2019.

Foto: Hotel Uno Prague

Hotel disponuje celkem 258 pokoji v kategoriích Economy a Superior. Ubytování nabízí také ve vícelůžkových pokojích. Pro korporátní a incentivní klientelu je poskytováno ubytování v Superior pokojích ve vyšších patrech hotelu s výhledem na Prahu. Rekonstruován byl také konferenční sál s denním světlem a kapacitou až 90 osob, ke kterému přiléhá prostorné foyer a venkovní terasa. Samozřejmostí je parking až pro 50 osobních automobilů a čtyři autobusová stání. Co se týče dostupnosti městskou hromadnou dopravou, dojezdová doba do centra města je devět minut z nedaleké stanice metra linky A.

Foto: Hotel Uno Prague

Velmi širokou snídaňovou nabídku doplňuje také vynikající obědové menu a večerní bufety pro skupiny i jednotlivce. Přímo v lobby se nachází taktéž zrekonstruovaný lobby bar s bohatou nabídkou drinků i drobného občerstvení.

 

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button