MICEPartnerská sekceZprávy

Hotel Royal Palm Marrakech – luxusní klenot v poušti

Partnerský článek

*****Hotel Royal Palm Marrakech je prvním hotelem prestižního hotelového řetězce Beachcomber, který se nachází mimo oblast Indického oceánu, a druhým značky Royal Palm. Své brány otevřel turistům před dvěma lety a navazuje na úspěch Royal Palm Mauritius, vlajkové lodi této značky, která je již třicet let členem prestižního uskupení Leading Hotels of the World. Nenapodobitelné umění značky Royal Palm lze shrnout do jednoho slova – služby.

Foto: archiv hotelu
Foto: archiv hotelu

Pětihvězdičkový hotel se nachází pouhých dvanáct kilometrů od rušného marockého města Marrákeš v nádherném 231hektarovém resortu Domaine Royal Palm ležícím pod zasněženými vrcholky pohoří Atlas. Nabízí ubytování v přepychových vilách a apartmá, které poskytují naprosté soukromí a intimní atmosféru, moderní nábytek se dokonale snoubí s marockou tradicí. Všechny čtyři restaurace hotelu (L´Olivier, Le Palm, Le Caravane, Al Ain) vede slavný, michelinskými hvězdami ověnčený šéfkuchař Phillipe Jourdin.

Foto: archiv hotelu
Foto: archiv hotelu

Může se pochlubit úchvatným 18jamkovým golfovým hřištěm Royal Palm Golf & Country Club, navrženým americkým architektem Cabellem B. Robinsonem. Golfové hřiště má par 72 a nabízí nevšední zážitek a spojení s přírodou. Architekt bral při jeho stavbě mimořádné ohledy na životní prostředí a krajinu, zejména na řeku, která tudy protéká.

I v hotelu Royal Palm Marrakech zůstává Beachcomber věrný kosmetické značce Clarins, well­ness centrum na ploše 5000 m2 nabízí dokonalou péči zkušených terapeutů, 15 masážních salonů, relaxační centrum s bazénem, páru, jógu a mnoho dalšího. Sportovní centrum nabízí nejen 25 m dlouhý vyhřívaný bazén, ale i čtyři tenisové kurty, jeden tenisový kurt pro děti, hřiště na squash, stolní tenis, fitness, kardio, pilates a fyzioterapii.

Beachcomber Royal Palm Marrakech je luxusní oáza v poušti, která okouzlí každého hosta a splní mu veškerá jeho přání.

Více informací najdete na www.beachcomber-hotels.com, www.facebook.com/BeachcomberHotels a twitter. com/Beachcomber.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button