MICEPartnerská sekceZprávy

Hotel Resort Relax pokračuje v rozšiřování služeb pro své hosty

Partnerský článek

Na 1.Máje Hotel Resort Relax rozšířil své služby pro firemní akce, svatby, párty, ale i pro turisty, cyklisty a jachtaře.

Foto: www.hotelresortrelax.cz
Foto: www.hotelresortrelax.cz

První květnový den uvedl Hotel Resort Relax, který leží na břehu přehrady Lipno v Dolní Vltavici, v život další novinky pro své hosty. Jedná se o nově vybudovaný zastřešený Gril Bar, který bude sloužit pro návštěvníky Lipenské přehrady jako další možnost pro občerstvení. Nabídka může oslovit každého, kdo hledá rychlejší formu občerstvení ve vynikající kvalitě a ceně. Speciality jsou připravované především na grilu. Na Gril Bar navazuje velký party stan až pro 250 osob, který bude na svém místě celoročně, a tak i zde budou mít své místo firemní a společenské akce. K dispozici pro tyto účely je také konferenční sál o kapacitě 108 míst v prostorách hotelu.

V současnosti se dokončují práce na novém molu, které bude sloužit lodičkám a jachtám. Budou zde kotvit i hotelová plavidla a elektro čluny.

[box]

Český Krumlov212. 6. 2014 hotel pořádá vlastní golfový turnaj na hřišti v Českém Krumlově a při této příležitosti budou mimo jiné všechny novinky Hotelu Resort Relax představeny.

Zájemci o účasti na turnaji, ať jako hráči, nebo nehráči golfu, se mohou registrovat na e-mailu: sales@hotelresortrelax.cz.[/box]

 

Více informací o hotelu najdete na www.hotelresortrelax.cz.

 

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button