MICEZprávy

Hotel Resort Relax otevřel luxusní wellness&spa

Lipenské jezero a jeho nádherné okolí v posledních letech zažívá boom. Za svoji popularitu ale začíná platit náporem turistů. Městečka jako Frymburk, Horní Planá nebo Lipno jsou hotýlky a penziony přímo přecpány. Značný počet turistů začíná ničit poklidný ráz šumavské přehradní nádrže. Je ale jedno místo, které si svůj klid zachovalo. Dolní Vltavice zůstala díky své částečné odlehlosti uchráněna rozmachu ubytovacích zařízení. Hotel Resort Relax je v této lokalitě jediný velký hotel s rozlehlým pozemkem, takže i ve vrcholné sezoně zde zůstává návštěvník ušetřen davů turistů.

Foto: archiv resortu

K samotnému luxusnímu hotelu**** přibylo loni hotelové přístaviště s půjčovnou motorových člunů a rodinnější penzion Maják s 11 pokoji. Letos byly uvedeny do provozu čtyři luxusní apartmánové domy. Každý apartmán disponuje plně vybavenou kuchyní a balkonem nebo terasou s výhledem na Lipenskou přehradu. Tato část ubytování je určena těm návštěvníkům, kteří upřednostňují větší soukromí. V této části je ale i unikátní apartmán Admirál o rozloze 103 m² se dvěma oddělenými ložnicemi, vlastní saunou a vířivkou na soukromé terase s okouzlujícím výhledem.

Na snímku zleva Michal Švihálek, obchodní ředitel resortu, společně s generálním ředitelem resortu Karlem Švástou při slavnostním přípitku během otevření moderního wellness&spa. Foto: Vlaďka Bratršovská

Všechny tři části resortu jsou dnes schopny pojmout již 140 návštěvníků. Letošní část výstavby byla zakončena v polovině října otevřením luxusního wellness & spa centra o ploše téměř 700 m².

Toto zařízení dle mého názoru kvalitativně nemá v našem regionu konkurenci, je to další ozubené kolečko ve výkonném a úspěšném stroji Hotelový Resort Relax. Výhled od plaveckého bazénu na zamrzlou Lipenskou přehradu bude v zimních měsících dechberoucí. Toto lázeňské centrum poskytne návštěvníkům i v méně turisticky atraktivním období plné vyžití,“ sdělil TTG Karel Švásta, ředitel resortu.

Vedení resortu ale neusnulo na vavřínech a v dohledu jsou další části výstavby. Na místě současného party stanu vyroste nové kongresové centrum s kapacitou 450 osob, které bude schopno pojmout i ty největší firemní akce. Ve stejné době začne i druhá etapa výstavby apartmánových domů. Po jejím dokončení bude Hotel Resort Relax schopen pojmout téměř 200 hostů.

Vlaďka Bratršovská

 

FOTOGALERIE:

[wzslider]

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button