Partnerská sekceZprávy

Hotel Resort Relax na Lipně hýří nabídkou a novinkami

Partnerský článek

Hotel Resort Relax se nachází v krásné krajině v těsné blízkosti Lipenského jezera. Během celého roku nabízí svým klientům výhodné tematické pobytové balíčky se zaměřením na sport, aktivní odpočinek, romantiku, relaxaci, gastronomii a poznání místních krás a tradic.

Foto: archiv hotelu
Foto: archiv hotelu

Hotel nabízí ubytování ve třiceti dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech s odpovídajícím vybavením hotelu „first class“ **** a disponuje širokým zázemím pro volnočasové aktivity. Hostům jsou k dispozici hotelová restaurace s letní terasou, Grill Bar Regata, půjčovna sportovních potřeb, hotelová pláž, venkovní dětské hřiště, parkoviště, pétanque a beachvolejbalové hřiště. Restaurační nabídka pokrmů se zaměřením nejenom na tradiční českou kuchyni a speciální menu pro gastro akce uspokojí každého návštěvníka.

Foto: archiv hotelu
Foto: archiv hotelu

Křižovat Lipno můžete na plachetnicích, kajacích, pramicích, motorových člunech, resort má vlastní přístaviště Marina Hotel Relax. V rámci teambuildingových akcí resort pořádá i školy jachtingu nebo závody jachet a další aktivity. Lokalitou křižují atraktivní cyklostezky, příroda vybízí k procházkám, projížďkám na in-line bruslích. Hosté mohou využít služeb převozu na druhý břeh Lipna do bývalého Kyselova a atraktivní nabídky doprovodných služeb v destinaci Lipensko.

Na své si přijdou sportovci, rybáři, houbaři, milovníci přírody, vodních a zimních sportů. SKI centrum Lipno a Hochficht jsou nedaleko, dopravu k nejbližší zastávce SKI busu hotel zajistí zdarma v rámci zimních pobytů vlastním minibusem. V regionu je navíc několik udržovaných okruhů pro běžkaře propojených jak do centrální Šumavy, tak do rozsáhlých areálů v Rakousku a Německu.

Foto: archiv hotelu
Foto: archiv hotelu

V květnu 2016 zahájil provoz nový člen hotelového resortu Relax, penzion Maják s kapacitou 11 pokojů. Zcela zrekonstruovaný objekt se nachází přímo u hotelové pláže a přístaviště. Nově tak resort Relax nabízí i rodinné pokoje, které do této chvíle v nabídce chyběly. Během léta příštího roku budou dokončeny čtyři apartmánové domy, ve výstavbě je wellness centrum, v další fázi rozvoje resortu je výstavba nové kongresové haly.

„Jsme ideálním místem nejenom pro skupinové pobyty, ale i pro individuální pobyty, rodiny s dětmi, vítáni jsou senioři. Zázemí resortu je dobrou adresou pro firemní akce „na míru“, školení, semináře, rauty, svatby a rodinné oslavy. Každému návštěvníkovi máme co nabídnout. Cílem naší expanze je, aby se resort stal žádaným místem pro větší firemní akce a kongresy,“ sdělil TTG Michal Švihálek, obchodní ředitel hotelového resortu Relax.

Vlaďka Bratršovská

 

Fotogalerie:

[wzslider]

 

 

Související články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button