HotelyZprávy

Hotel Olšanka se představil ve výborné kondici

Congress & Wellness Hotel Olšanka Superior pozval 14. listopadu své obchodní partnery na příjemné setkání s podtitulem Buď fit s Olšankou, aby jim představil vše, co je v hotelu nového.

Foto: Lenka Neužilová

Generální ředitel Martin Gerstman spolu se svým asistentem Ondřejem Matiáškem v úvodu večera shrnuli změny, kterými hotel v nedávné době prošel. Hosté tak měli příležitost prohlédnout si jak zrekonstruované kongresové prostory a hotelové pokoje, tak posilovnu umístěnou ve Sportovním centru.

Foto: Lenka Neužilová

Hotel dominující centrální části Žižkova se pochlubil novými interiéry a ucelenou nabídkou služeb. Pro další období je tedy připraven a ve skvělé kondici. Tu svou si mohli prověřit i pozvaní hosté slavnostního večera, když při prohlídce hotelu procházeli jednotlivými stanovišti, kde mohli plnit nejrůznější úkoly např. v podobě minigolfu či jízdy na trenažéru a věnovat se příjemným aktivitám, jako byla nabídka masáží či líčení nebo ochutnávka vín ve vinném baru VinVin. Karta s nasbíranými razítky pak těm nejaktivnějším posloužila jako lístek do tomboly se zajímavými cenami. Večer doprovázela živá hudba a bohatý raut v Kongresovém sále hotelu, který i tímto večerem prokázal, že investuje na správném místě.

ln

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button