Hotel Horal získal certifikát Family Friendly – Společnost přátelská rodině

Wellnes hotel Horal Velké Karlovice byl oceněn za přístup k rodinám s dětmi. Síť mateřských center České republiky mu udělila certifikát Family Friendly Society–Společnost přátelská rodině.

Wellness Horal - bazény

Foto: Wellness hotel Horal

U nás má udílení certifikátu několikaletou tradici, zároveň poslední dobou zpřísňují metodiku posuzování. Mezi hodnocená kritéria patří zaměstnanecké podmínky pro slaďování rodinného a pracovního života, obecně firemní kultura, ale také společenská odpovědnost a prorodinné aktivity.

Koordinátorka Sítě mateřských center pro Olomoucký a Zlínský kraj Bohdana Sonet řekla, že porota v případě Horalu ocenila nejen služby hotelu, mj. i jeho nekuřácké prostředí, informovaný personál či podporu handicapovaných osob neobvyklou nabídkou turistických tras pro vozíčkáře. „Porota ocenila také rodinné pobytové balíčky nabízející hodnotné a kvalitní služby za odpovídající cenu, vztah k životnímu prostředí nebo přístup firmy k pracovníkům na rodičovské a mateřské dovolené. Zaujal i firemní manuál mateřské a rodičovské dovolené,“ uvedla Bohdana Sonet.

Wellness Horal

Foto: Wellness hotel Horal

„Certifikát je pro nás velmi cennou a příjemnou zpětnou vazbou, že snahy o budování služeb pro rodiny s dětmi, které jsou navíc v souladu s naší zaměstnaneckou filozofií, jsou pozitivně vnímány veřejností. Je to cesta, kterou se chceme ubírat i nadále. Certifikát je pro nás motivací a závazkem do budoucna,“ dodal Tomáš Blabla, ředitel hotelů Resortu Valachy, jehož je Horal součástí.

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..