Hotel Hilton Prague slaví ocenění Cvent

Hotel Hilton Prague byl jmenován „Nejlepším hotelem pro konference a meetingy v Evropě“ v rámci udílení cen Cvent. Hilton Prague získal toto prestižní ocenění již druhým rokem po sobě.

Foto: Hilton Prague

Každoroční žebříček byl sestaven na základě analýzy rezervačních aktivit v segmentu MICE prostřednictvím sítě Cvent Supplier Network, která zalistovaným partnerům vygenerovala poptávky v hodnotě přes 16 miliard USD s počtem více než 42 milionů pokojonocí.

Michael Specking, generální ředitel hotelu Hilton Prague řekl: „Jsem velmi pyšný na to, že Hilton Prague opakovaně získal tak významné ocenění. Kompletní renovace téměř 800 pokojů je skoro u konce a naše flexibilní meetingové a kongresové prostory o rozloze 5000 m2, vzdušné atriové lobby, tři restaurace, dva bary a zařízení pro volný čas na ploše 2000 m2 zajistí delegátům veškerou vybavenost, kterou vyhledávají při účasti na akcích. Hotel Hilton Prague je skutečnou kreativní metropolí s nepřebernou škálou možností pod jednou střechou a je tou pravou volbou pro inspirativní akce všeho druhu.“

„Cvent taktéž gratuluje hotelu Hilton Prague k ocenění nejlepší hotel pro meetingy a konference,“ řekl Chris McAndrews, viceprezident marketingu Cvent Hospitality Cloud. „Hotely, které se dostaly do letošního žebříčku, nadále posouvají MICE byznys kupředu pomocí inovativních marketingových taktik a cíleného úsilí uspokojit potřeby tisíců organizátorů akcí, kteří každý den využívají platformu Cvent Supplier Network, aby vybrali ty nejvhodnější prostory.“

Foto: Hilton Prague

Několikanásobně oceněný Hilton Prague je konferenční hotel a nachází se jen pár kroků od centra Prahy. 791 pokojů, které budou do konce roku 2019 kompletně zrenovovány, a 5000 m2 flexibilních konferenčních a banketních prostor se nachází v prosvětleném moderním designovém prostoru. Každoročně se zde pořádá více než 500 akcí všech typů a velikostí pro více než 70 000 delegátů. Pohostinný tým využívá osvědčené postupy a individuální přístup k poskytování mimořádných zážitků pro skupiny v rozsahu od 10 do 2000 účastníků.

Cvent hodnotil ty hotely, které prostřednictvím sítě Cvent Supplier vygenerovaly poptávky od ledna do prosince 2018. Hotely byly hodnoceny na základě různých kritérií včetně celkového množství poptávek a potvrzených poptávek, celkového počtu poptaných i potvrzených pokojonocí, podílu na trhu, procenta úspěšnosti potvrzení poptávek, rychlosti a kvality odpovědi na poptávku a počtu návštěv unikátního hotelového profilu na platformě Cvent Supplier Network. Kritéria jsou sestavena tak, aby poskytovala co nejpřesnější obrázek o nejlepších konferenčních a meetingových hotelích v USA, Evropě, na Blízkém východě a v Africe a v Asii a Tichomoří.

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..