MICEZprávy

Hotel Hilton Prague Old Town byl oceněn v anketě Condé Nast Readers Choice Awards

Hotel Hilton Prague Old Town byl oceněn v anketě cestovatelského portálu Condé Nast Traveler jako jeden z nejlepších 25 hotelů ve střední Evropě. 28. ročníku ankety Readers‘ Choice Awards se zúčastnilo více než 128 000 cestovatelů, kteří sdíleli miliony hodnocení a desítky tisíc komentářů.

Foto: archiv hotelu
Foto: archiv hotelu

Christian Schwenke, ředitel hotelu Hilton Prague Old Town, řekl: „Je to obrovský úspěch, který dokazuje, že se našim hostům snažíme zajišťovat špičkovou úroveň poskytovaných služeb i veškerého vybavení. Mé díky patří především všem členům týmu, kteří se o to usilovnou prací zasloužili, a také všem, kteří nám dali svůj hlas. Ocenění je pro nás velikým závazkem k tomu neustále zajišťovat vysokou úroveň poskytovaných služeb a překračovat očekávání našich hostů.“

Hotel Hilton Prague Old Town s 303 pokoji se nachází v samém srdci města poblíž hlavních pamětihodností. Hostům nabízí autentický, přesto moderní zážitek z pobytu v Praze. Vedle restaurace, lounge & baru Zinc, zaměřené na moderní evropskou kuchyni s dotekem Asie, má Hilton Prague Old Town k dispozici 1,200 m² konferenčních prostor pro skupinky od 10 do 800 delegátů ve 14 konferenčních salóncích a stylovém společenském sále Dvořák. Samozřejmostí je nejmodernější technické vybavení.

V roce 2014 prošla dvě patra typu Executive kompletní rekonstrukcí, kde se 40 pokojů Premium Executive pyšní zmodernizovaným vybavením. Hosté mohou využít přístup do klubové místnosti Executive Lounge a do fitness centra LivingWell Health Club & Spa s bazénem.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button