Hotel Hilton Prague: jeden z nejpopulárnějších hotelů světa

Hotel Hilton Prague byl oceněn jako jeden z nejpopulárnějších hotelů světa v rámci udílení cen HolidayCheck Award 2014. Výsledky ankety vychází z hodnocení hotelu hosty na cestovním portále HolidayCheck.

Foto: Hilton Prague

Foto: Hilton Prague

Daniel Habersatter, manažer hotelu Hilton Prague, převzal HolidayCheck Award 2014 během slavnostního udílení cen v Berlíně. „Je to velmi motivující ocenění a jen svědčí o tom, že náš tým poskytuje služby výjimečné kvality, což naši hosté přijímají s nadšením,“ řekl Habersatter.

Hilton Prague disponuje 791 pokoji a řadí se mezi největší moderní hotely v České republice pro firemní i turistickou klientelu.

Hotel nabízí tři restaurace a dva bary včetně střešního Cloud 9 sky bar & lounge s nádherným výhledem na město, stylové restaurace CzecHouse Grill & Rotisserie a restaurace Café Bistro otevřené non-stop.

Hoteloví hosté mají k dispozici Cybex Health Club & Spa s krytým bazénem a squashovým kurtem. Firemní klienti ocení klubovou místnost Executive Lounge a moderní konferenční prostory s kongresovým sálem pro 1 500 hostů, společenským sálem Hilton Grand Ballroom pro 650 hostů a 37 multifunkčními zasedacími a banketními salonky.

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..