MICEPartnerská sekceZprávy

Hotel Duo představil nové stylové apartmá Presidential Suite

Partnerský článek

Hotelová skupina Jan Hotels ve svém čtyřhvězdičkovém Hotelu Duo na Praze 9 otevřela prezidentské apartmá, aby uspokojila požadavky nejnáročnějších hostů. Presidential Suite, o celkové výměře 73 m2, vzniklo na základě poptávky zákazníků hotelu.

Foto: Hotel DUO
Foto: Hotel DUO

Elegantně zařízené apartmá nenabízí jen kvalitní ubytovací služby, ale je také přizpůsobeno neustále rostoucímu zájmu korporátní klientely. Vkusně laděný Presidential Suite představuje vhodné místo k uspořádání obchodního jednání se vším komfortem a soukromím“, říká Eytan Goldman, výkonný ředitel Bohemia Properties a.s. (Jan Hotels).

Apartmá je rozděleno na ložnici a hlavní obývací pokoj s komfortním posezením, psacím stolem a velkým konferenčním stolem pro 8 osob, a je tak ideálním místem pro práci, firemní schůzky a jednání. Součástí prostoru je také plně vybavený kuchyňský kout, ve kterém hosté mají k dispozici minibar, mikrovlnnou troubu, Nespresso kávovar a další kuchyňské vybavení, jež mohou využít podle svých potřeb. V ložnici zajistí hostům příjemné spaní dvoulůžková postel velikosti king size. Doplněný o designovou koupelnu s privátní infračervenou saunou, luxusní objemnou vanou, bidetem a sprchovým koutem přináší Prezidentské apartmá svým hostům možnost vychutnat si dokonalý pobyt. Pro zajištění většího prostoru lze apartmá rozšířit připojením dalšího pokoje typu Superior. Celkový dojem ke spokojenosti hostů pak dotváří VIP péče a další speciální výhody.

Kromě Hotelu Duo je snahou společnosti Jan Hotels rozvíjet a zdokonalovat služby i ve svých dalších hotelech.  Celkovou rekonstrukcí a modernizací by měl projít jak 4* Hotel Old Inn, tak i unikátní 5* Hotel Růže v Českém Krumlově. V budoucnu lze také očekávat růst a rozšíření aktivit společnosti do některých dalších destinací.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button