Na Holiday World se slevou

Odborníci cestovního ruchu mohou využít slevu v předregistraci na veletrh Holiday World do konce roku. Pokud se registrujete do 31. prosince 2013 budete mít zlevněný vstup o 200 Kč.

Veletrh Holiday World 2013 Foto: Archiv veletrhu

Veletrh Holiday World 2013 Foto: Archiv veletrhu

K tomu, abyste se zaregistrovali předem a získali tak slevu 200 Kč na vstupném, které bude na místě 600 Kč, je třeba řádně vyplnit registrační formulář pro odborné návštěvníky a uhradit danou částku nejpozději do 31. 12. 2013. Formulář můžete vyplnit také ON-LINE na internetové stránce veletrhu www.holidayworld.cz. 

Holiday World 2014 se bude konat od 20. do 23. února 2014 na pražském Výstavišti v Holešovicích.  Veletrh Holiday World patří mezi nejvýznamnější a nejprestižnější veletržní události cestovního ruchu ve střední Evropě. Každoročně se stává místem setkávání odborníků v oboru, představuje jeho trendy a aktuální přehlídku služeb a nabídek pro veřejnost.

Součástí veletrhu je také Region World, kde se prezentují tuzemské regiony a prakticky všechny krajské úřady a další instituce. Představí se zde i mnohé regionální agentury a letos opět také většina slovenských regionů.

Připraven bude také bohatý doprovodný program v podobě workshopů, přednášek a seminářů na aktuální témata v oboru, firemních prezentací a o víkendu samozřejmě nebudou chybět prestižní filmové přehlídky WorldFilm a Expediční kamera a jedinečné fotografické výstavy.

V příštím roce se opět v tomto termínu představí souběžně další dva veletrhy Top Gastro & Hotel (8. ročník gastronomického veletrhu) a Golf Show (19. ročník mezinárodního veletrhu golfového vybavení a turistiky).

V rámci předregistrace je potřeba vyplnit registrační formulář pro odborné návštěvníky a uhradit danou částku nejpozději do 31. 12. 2013.

Více informací o předregistraci najdete zde.

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..