Hilton Prague získal speciální ocenění v programu U.S. Passion for excellence

Hotel Hilton Prague byl zařazen mezi patnáct společností na světě, které se mohou pyšnit oceněním Premier Partner v programu Passion for Excellence Awards organizace AIMIA. 

Hotel Hilton Prague Foto: Arhiv Hilton

Hotel Hilton Prague Foto: Arhiv Hilton

Prostřednictvím tohoto programu AIMIA oceňuje partnery v oblasti konferencí a akcí, incentiv a pohostinství, společnosti, které se věnují destinačnímu managementu a letecké společnosti. Tyto jsou vysoce vážené a trvale uchované na zdi slávy „Aimia Premier Partner Wall of Fame“.

Michael Specking, generální ředitel hotelu Hilton Prague a Hilton Prague Old Town, řekl: „Být jmenován společností AIMIA jako „Premier Partner“ je opravdu velkou poctou a potvrzením našich vysokých standardů, které v hotelu Hilton Prague poskytujeme. Je úžasné vidět, že tvrdá práce a obětavost všech členů našeho týmu je po zásluze odměněna a uznávána po celém světě.“

„Máme tu čest, že můžeme spolupracovat s organizacemi, jako je Hilton Prague,“ řekl Kurt Paben, senior vice president, vedoucí oddělení Channel and Employee Loyalty, AIMIA.

„Hilton Prague se zavazuje k poskytování služeb našim klientům a podporuje tak naše poslání propojit obchodním vztahy s osobním přístupem.“ Vášeň pro dokonalost definuje nároky společnosti AIMIA na dokonalé služby ze strany svých dodavatelů. Program rozvíjí nejen silné obchodní vztahy, ale také nabízí metodu pro trvalé zlepšování těchto vztahů prostřednictvím zpětné vazby na základě specifických kritérií. Nejlepší dodavatelé AIMIA přijímají výzvu ukázat svou efektivitu a využívají „Passion for Excellence“ jako platformu pro neustálé zlepšování.

„Passion for Excellence“ je hodnotné a důvěryhodné ocenění: zavádí standardy, poskytuje měřitelná kritéria, nabízí zpětnou vazbu a konstruktivní poradenství, zlepšuje obchodní praktiky a odměňuje ty, kteří se zavázali k prvotřídním výkonům.

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..