Hilton Prague získal ocenění World Travel Awards 2013 v Evropě

Hotel Hilton Prague získal prestižní ocenění Nejlepší hotel pro firemní klientelu v České republice. Stalo se tak na evropském finále předávání renomovaných cen World Travel Awards 2013, které se udělují na základě hlasování cestovních kanceláří po celém světě.

Foto: www.hiltonprague.com

Foto: www.hiltonprague.com

Hilton Prague byl jedním z 20 hotelů společnosti Hilton Worldwide v Evropě, který obdržel ocenění na slavnostním evropském galavečeru v turecké Antalyi v sobotu 31. srpna.

Simon Vincent, prezident Hilton Worldwide pro oblast EMEA, řekl: „Je mi velkým potěšením být svědkem toho, kolik z našich hotelů získalo tak respektované ocenění, a to včetně hotelu, který se jím může pyšnit už pátým rokem po sobě. Je to potvrzení konzistentní úrovně služeb napříč našimi značkami a naší vedoucí pozice na evropském trhu, kde nyní máme více než 250 hotelů ve 30 zemích.“

Na udílení cen bodoval Hilton Worldwide v mnoha kategoriích:

Nejlepší letištní hotel v Evropě – Hilton Frankfurt Airport, Německo

Nejlepší konferenční hotel v Evropě – Hilton Molino Stucky, Benátky, Itálie

Nejlepší luxusní resort v Evropě – Conrad Algarve, Portugalsko

Nejlepší nově otevřený hotel v Evropě – Waldorf Astoria Berlin, Německo

Nejlepším hotelem se hotely řetězce Hilton staly i v Rakousku, Bulharsku, Finsku, Maďarsku, Irsku a v Severním Irsku a na Kypru. Množství cen z různých evropských zemí sbíraly i v kategoriích Nejlepší hotel pro firemní klientelu (včetně Prahy), Nejlepší konferenční hotel, Nejlepší golf resort a Nejlepší lázeňský resort.

Prestižní World Travel Awards oceňují organizace, které poskytují vynikající služby zákazníkům v oblasti cestovního ruchu již 20 let. Staly se tedy klíčovou globální institucí v tomto odvětví, která stimuluje konkurenci a inovaci mezi provozovateli služeb a poskytuje užitečné osvědčení o kvalitě pro cestovatele po celém světě.

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..