Hilton Prague je Nejlepším hotelem pro firemní klientelu ve východní Evropě

Hotel Hilton Prague byl počtvrté jmenován „Nejlepším hotelem pro firemní klientelu ve východní Evropě“ v rámci udílení cen Business Traveller Awards 2013. V úterý to oznámila Markéta Šebková, Manager – Marketing & PR hotelu Hilton.

Zleva Fiona Bruce, televizní moderátorka TV stanice BBC; Daniel Habersatter, manažer hotelu Hilton Prague

Zleva Fiona Bruce, televizní moderátorka TV stanice BBC; Daniel Habersatter, manažer hotelu Hilton Prague

Druhé místo v kategorii Nejlepší hotel pro firemní klientelu ve Východní Evropě obsadil Four Seasons Prague. Třetí pozice patří hotelu Kempinski Corvinus v Budapešti a čtvrtý je pak Hilton ve Varšavě.

Ceny vychází z hlasování čtenářů časopisu Bussines Traveller Magazine. V oblasti firemního cestování patří Business Traveller Awards k předním oceněním.

Jsem velmi pyšný na to, že Hilton Prague získal tak respektované ocenění. Fakt, že jsme byli jmenováni Nejlepším hotelem pro firemní klientelu ve východní Evropě již čtvrtým rokem po sobě jen svědčí o konzistentní špičkové úrovni služeb poskytovaných našim hostům a obchodním partnerů. Mé díky patří především všem členům týmu Hilton Prague, kteří se o to usilovnou prací zasloužili, a také všem, kteří pro nás hlasovali,“ řekl Michael Specking, generální ředitel hotelů Hilton Prague a Hilton Prague Old Town.

Značka Hilton Hotels & Resorts byla také oceněna jako Nejlepší hotelový řetězec pro firemní klientelu v Evropě a ve Velké Británii.

Více informací o jednotlivých kategoriích a vítězích Business Traveller Awards 2013 najdete zde.

lp

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..