DopravaZprávy

Germanwings zavádějí od března tři nové trasy z Düsseldorfu

Německá letecká společnost Germanwings zřizuje od března tři nové linky. Z Düsseldorfu přibydou nově lety do Athén, Fara a Jerez de la Frontera. Kromě toho Germanwings zvýší počet letů na trase Düsseldorf – Malaga.

Foto: Germanwings
Foto: Germanwings

Do španělské Malagy mohli dosud zákazníci Germanwings cestovat pouze v sobotu a neděli. Do budoucna bude zpáteční let nabízen i ve středu. Malaga je po Seville druhé největší město v Andalusii a je rovněž hlavním městem stejnojmenné provincie. Zájemci o umění a kulturu budou nadšeni četnými muzei, která město nabízí. Za vidění stojí zejména Muzeum moderního umění, Picassovo muzeum, Museo del Vino a Museo Carmen Thyssen.

Zpáteční lety na trase Düsseldorf – Atény budou Germanwings od března nabízet v úterý, čtvrtek a neděli. Řecké hlavní město se může pochlubit tajemnými památkami, historickými prostranstvími a mnoha muzei. Historie města sahá více než 5000 let do minulosti. Kulturní nadšenci si přijdou na své stejně jako milovníci aktivních či rodinných dovolených. V tamních restauracích si hosté mohou vychutnat místní speciality i nejlepší řecká vína. Za výlet stojí rovněž okolí Athén s velkým množstvím kulturních i historických památek a zajímavostí.

Letecká společnost rozšiřuje svůj letový plán z Düsseldorfu o pondělní spoj do města Faro, které se nachází na jihu Portugalska v regionu Algarve, přímo u moře. Nabízí nádherné památky a krásné písečné pláže. Je obklopeno nádhernou krajinou tvořenou dunami a lagunami.

Od března budou Germanwings létat z Düsseldorfu jednou týdně, v pátek, i do Jerez de la Frontera. Andaluské město je domovem sherry. Je však rovněž nádhernou prázdninovou destinací s mnoha atrakcemi. Nachází se zde i známá a světově proslulá Královská jezdecká škola.

red

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button