DopravaZprávy

Germanwings spouštějí nové webové stránky s funkcemi optimalizovanými i pro tablety

Nová jasně strukturovaná webová stránka www.germanwings.com poskytuje návštěvníkům více informací a služeb než dosud. Příkladem je personalizovaný monitoring letu: cestující zjistí přímo na domovské stránce kompletní informace o jejich nadcházejícím letu.

Foto: Archiv Germanwings
Foto: Archiv Germanwings

Přihlášení uživatelé mají přímý přístup k check-inu nebo dalším volitelným službám v rámci letu. Při úpravě stránek hrála významnou roli i optimalizace stránek pro tablety. Proto je nyní navigace stránek letecké společnosti mnohem jednodušší. Jednou z hlavních novinek je, že údaje o cestě jsou zobrazeny přímo u volby termínu cesty při vyhledávání. To eliminuje několikanásobné vyhledávání pro spoje, které nejsou nabízeny každý den. Dny,v nichž není k dispozici žádný let, nelze vybrat. Při výběru letu se zákazníkům automaticky zobrazí další dostupný termín letu.

Nová funkce „Flugbeobachtung“ (Pozorování letů) nabízí cestujícím možnost být neustále informován o stavu vybraného letu. Informace se automaticky zobrazí na úvodní stránce v monitoringu letů. V kolonce „My Germanwings“ najdou zákazníci všechny detailní informace o svých rezervovaných letech. Zde si mohou rovněž opětovně vytisknout palubní vstupenky či zjistit aktuální stav nasbíraných mílí v rámci klubu Boomerang.

red

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button