Nezařazené

Gastrofestival MilkParade

V restauracích téměř po celé republice můžete ochutnávat speciální menu založené na mléce a mléčných výrobcích v rámci festivalu MilParade. Akce běží do 30. června. Tříchodové menu vychází podle typu restaurace na 250, 350 nebo 550 korun. Poukazy se stahují přes internet, pak se stačí objednat a zaplatit až v restauraci.

milk parade

„Výběr restaurací, kde festival probíhá, je opravdu pestrý. Bylo pro nás důležité, aby se festivalu MilkParade zúčastnily podniky z celé republiky, nejenom z Prahy. Tříchodové menu vás vyjde na 250, 350 nebo 550 korun. Záleží na tom, do jaké cenové kategorie daná restaurace spadá,“ vysvětluje Jiří Holub za projekt Bílé plus, organizátora festivalu.

Podmínkou návštěvy restaurace zapojené do festivalu je předchozí stažení poukazu, kde jsou důležité informace. Na stránkách milkparade.eu si zájemce vybere restauraci, stáhne poukaz a podle uvedených pokynů provede rezervaci stolu předem telefonicky nebo e-mailem. Platí se až v restauracích. Podrobný seznam restaurací a jejich menu najdete zde.

lp

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button