Nezařazené

Frankfurtské letiště nabízí 30 minut připojení k internetu zdarma

Frankfurtské letiště nabízí cestujícím a jeho návštěvníkům třicet minut zdarma připojení na jejich smartphonu, tabletu či notebooku v obou jeho terminálech, a to jak ve veřejné části, tak i v prostorách po bezpečnostních a pasových kontrolách.

Foto: archiv redakce
Foto: Frankfurt Airport

 

Připojení je jednoduché, stačí si otevřít prohlížeč na vašem zařízení, poté se automaticky dostanete na registrační stránku pro houtspot Deutsche Telekom, zadáte svou e-mailovou adresu a zobrazený bezpečnostní kód, klepnete na tlačítko „connect a jste on-line. Po půl hodině se můžete rozhodnout, zda si chcete koupit další čas, či se odhlásit. I v případě, že nemáte vlastní zařízení, World Wide Web nabízí rovněž v obou terminálech více než sto „Internet Points“ s počítači, které můžete použít k získání on-line za poplatek.

Bezplatná internetová služba je součástí kampaně „Skvělé, že jsi tady“, jejímž cílem je, aby odlet i přílet do Frankfurtu byly ještě příjemnější a komfortnější. Frankfurtské letiště v roce 2012 přivítalo více než 57 milionů cestujících.

vb

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button