Partnerská sekceZprávy

Fotbalista Lionel Messi podpoří cestovní ruch v Egyptě

Partnerský článek

Nová úprava léčebných metod umožňuje Egyptu rozšířit zdravotnictví a pomoci tak cestovnímu ruchu. Jde tak o jeho oživení a umístění zemi faraonů jako výraznou turistickou destinaci. Egypt, běžně známý pro své kulturní a archeologické památky, otevře dveře pro novou formu cestovního ruchu tzv. ozdravné pobyty ve zdravotnictví .

Foto: www.football.ua

Výjimečný krok přichází od fotbalové superstar Argentiny a FC Barcelona – Lionela Messiho, který má na návštěvu Egypta zavítat tento týden. Jeho účastí se má zahájit Mezinárodní Iniciativa v lékařství cestovního ruchu proti žloutence typu C pod názvem „ Cesta k vyléčení“.

Messiho historická návštěva v zemi faraonů má představovat důležitý krok při podpoře zdravotní turistiky v Egyptě, která je jednou z nevyužitých a neobjevených turistických odvětví v zemi.

Messi není prvním fotbalistou, který navštívil Egypt v posledních letech. V roce 2016 fotbalista Španěl Carles Puyol navštívil zemi faraonů během 48-hodinové prohlídky. Tyto návštěvy mezinárodních osobností veřejného života, nepochybně patří k velké přízni Egypta a slouží svému odvětví cestovního ruchu výrazně a efektivně.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button