DopravaZprávy

Flydubai: tři nové destinace ve střední a východní Evropě

Aerolinky začnou letos v prosinci přepravovat cestující do Bratislavy, Prahy a Sofie. První cestující budou do těchto destinací přepraveni letos v prosinci.

Foto: archiv Flydubai
Foto: archiv Flydubai

 

Nové spoje představují pokračující rozšiřování působnosti aerolinek ve střední a východní Evropě (CEE), jíž předcházelo dřívější letošní zavedení letů do Sarajeva a Záhřebu. Výkonný ředitel flydubai Ghaith Al Ghaith k novým linkám uvedl: „Je skvělé, že naši síť rozšířila právě Bratislava, Praha a Sofie. Začlenění těchto tří hlavních měst dokazuje naši odhodlanost poskytovat naše služby stále více zákazníkům v tomto regionu. Těší nás, že budeme moci cestujícím nabídnout řadu nových spojení s Dubají a dalšími destinacemi.“

Zavedením těchto nových spojů se flydubai stane první leteckou společností ze Spojených arabských emirátů vypravující lety z Bratislavy a Sofie. V letošním roce společnost flydubai zavedla již 23 nových leteckých linek a v současnosti zajišťuje spoje s 11 destinacemi v regionu CEE. „Neustále vyhledáváme příležitosti k rozvoji naší letové sítě,“ říká viceprezident pro komerční provoz společnosti flydubai pro země SAE, EU, Blízký a Střední východ a SNS Jeyhun Efendi. „Střední a východní Evropa pro nás vždy představovaly významný trh a jsme rádi, že nyní budeme moci nabídnout cestujícím z Bratislavy, Prahy a Sofie více možností přepravy do Dubaje. Na všech třech spojích bude navíc k dispozici obchodní třída, která zákazníkům poskytne skutečně luxusní cestovní zážitek.“

Společnost flydubai nabízí spolehlivé a cenově dostupné lety do 86 destinací v celkem 45 zemích světa. Cestující si mohou navíc zarezervovat místo v některém z příhodných spojů s přestupem v Dubaji, odkud mohou pokračovat mimo jiné na Maledivy, Srí Lanku do Indie, Ománu či do řady destinací ve východní Africe. Díky tomu, že sídlo společnosti flydubai je strategicky umístěno na Mezinárodním letišti v Dubaji, mohou se cestující těšit z výhod vyplývajících z přepravních smluv uzavřených s dalšími aerolinkami a cíl své cesty vybírat z více než 200 různých destinací.

Společnost flydubai bude lety mezi Prahou a Dubají vypravovat čtyřikrát týdně počínaje 5. prosincem 2014. Lety budou vypravovány každé úterý, čtvrtek, pátek a neděli.FZ782 bude odlétat z Letiště Václava Havla v 13:05 místního času a přistávat na mezinárodním letišti v Dubaji na Terminálu 2 v 22:20 místního času. FZ781 bude odlétat z mezinárodního letiště v Dubaji z Terminálu 2 v 08:40 a přistávat na Letišti Václava Havla v 12:20 místního času.

Ceny zpátečních letenek turistickou třídou z Prahou do Dubaje budou začínat na 11.900 Kč včetně odbavení zavazadla o hmotnosti do 20 kg. Ceny letenek obchodní třídou budou začínat na 39.000 Kč včetně veškerých poplatků a odbavení zavazadla o hmotnosti do 40 kg. Od 12. října 2014 se společnost Blue Sky Travel stala Sales, Marketing & Distribution office společnosti flydubai v České republice a na Slovensku.

Více informací o letech do daných destinacích a o možnostech zapůjčení vozidel prostřednictvím společnosti flydubai a nabídce cestovního pojištění naleznete na www.flydubai.com.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button