DopravaFrancieNěmeckoNovinkyZahraničí

FlixBus obnovuje spoj mezi Prahou a Paříží

FlixBus v pátek 7. května znovu otevírá spojení Prahy a Paříže. Zelený autobus bude z pražského nádraží Florenc vyrážet každý den v půl deváté ráno a do hlavního francouzského města dorazí v půl jedenácté večer. O den později vyrazí první spoj na trase Paříž – Mnichov, a to opět s denní frekvencí.

Foto: FlixBus

Společnost FlixBus cestujícím od příštího pátku poskytne každodenní možnost přepravy do Paříže, zároveň nabídne zájemcům denní spojení mezi francouzkou metropolí a Mnichovem. Autobus do Paříže má šest zastávek na německém území, např. v Norimberku nebo v Heidelbergu, ve Francii stojí také v Remeši. Z Prahy odjíždí v 8:30 a v Paříži bude dle jízdního řádu ve 22:30. Zpáteční spoj vyjede poprvé 10. 5. v 9:45 a na Florenci bude ve 23:40.

Spojení Paříž – Mnichov startuje 8. 5., bude jezdit každý den v 9:00 se zastávkou ve Štrasburku a následně v sedmi německých městech, zajíždí mj. na letiště ve Stuttgartu, do Paříže přijede v 21:05. Zpáteční spoj odjíždí z Mnichova v 8:15 a do Paříže dorazí ve 20:20.

„Těší mě, že jsme mohli na základě zájmu našich klientů znovu otevřít toto mezinárodní spojení,“ komentoval opětovné spuštění linky ředitel společnosti FlixBus pro Českou a Slovenskou republiku Pavel Prouza a doplnil: „Je to určitý signál, že se situace postupně vrací do standardnějších podmínek a cestující se díky zlepšující se pandemické situaci a postupnému růstu proočkovanosti vracejí a znovu využívají naše služby.“

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button