FlixBus hlásí 40% nárůst cestujících na přímé lince mezi Slováckem a Prahou

Na přímé lince společnosti FlixBus mezi Slováckem a Prahou vzrostl počet cestujících o 40 procent. Pravidelné spojení mezi Prahou, Brnem, Slováckem a Trenčínem zavedl FlixBus 10. června. Nejvytíženějšími spoji jsou tradičně páteční z Prahy a nedělní ve směru do Prahy.

„Za první čtvrtletí můžeme pozorovat téměř poloviční nárůst cestujících na trase mezi Slováckem a Prahou,“ uvádí mluvčí společnosti FlixBus Martina Čmielová.  Zájem o tuto trasu spojující Prahu, Brno, Slovácko a Trenčín roste i po prázdninách, kdy objem přepravy bývá i v Evropě zpravidla nejvyšší. Spoje na této trase jezdí každý den, nádraží Florenc opuštějí v 15:20. Z Trenčína naopak vyrážejí v ranních hodinách každý den v 7:35, z Uherského Brodu v 8:30 a z Hradiště v 9:00 hodin. Dopravní spojení Uherského Hradiště s Brnem obecně není nijak jednoduché, vlaky jsou na této trase až o hodinu pomalejší.

Dvě LTE antény na střeše každého zeleného autobusu spolu se silnou dualband Wi-Fi a distribuovaným anténním systémem poskytují kvalitní neomezené 4G/LTE internetové připojení. Integrovaný zábavní portál Passengera dokáže za jízdy zobrazit aktuální polohu FlixBusu na mapě, cestující si mohou číst zprávy, sledovat některý z 20 nabízených filmů, poslouchat muziku nebo si cestu zpříjemnit hraním her. Vše je dostupné v češtině, angličtině i němčině. Podle informací dopravce spokojenost jeho zákazníků s kvalitou internetu stále roste, za poslední měsíc se zvýšila z 3,4 na 4,4 body z pěti. Objem přenesených dat v rámci neomezené Wi-Fi v autobuse narostl o 25 procent.

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..