Workshopy

Falkensteiner Hotels & Residences

Od rodinného provozu k mezinárodnímu podniku. Expert na cestovní ruch s 360° záběrem vznikl z penzionu se 7 lůžky v jihotyrolském Ehrenbugu. V průběhu 50 let se z něj vyvinul mezinárodní turistický koncern pokrývající všechny oblasti turistického rozvoje. Nejznámější značkou FMTG AG je Falkensteiner Hotels & Residences, kterých je dnes již více než 30.

Foto: archiv hotelu
Foto: archiv hotelu

„Welcome Home“ je slogan Falkensteiner Hotels & Residences a přesně tento pocit, být také na dovolené jako doma, si lze vychutnat ve všech čtyř a pětihvězdičkových hotelích v Itálii, Rakousku, České republice, na Slovensku, v Chorvatsku a Srbsku.

Ať již rodinný, městský hotel, hotel pro dva nebo wellness hotel, Falkensteiner Hotels & Residences dají každému hostu pocit, že je zde správně. Novinkou od roku 2011 je „Premium Collection“, zahrnující čtyři pětihvězdičkové hotely, Falkensteiner Hotel & Spa Iadera v Chorvatsku, Falkensteiner Balance Resort Stegersbach a Falkensteiner Schlosshotel v rakouském Veldenu a také Falkensteiner Hotel & Spa Jesolo a Resort Capo Boi v Itálii.

[box]

Columbusplatzt 7-8

A-1100 Wien

T: 0043 160 540 34

ludmila.malzer@falkensteiner.com

www.falkensteiner.com

[/box] 

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button