Event Day Brno poprvé

Setkání agentur, kongresových center, hotelů, poskytovatelů služeb pro semináře, veletrhy, firemní večírky, nebo teambuildingy. Tak bude vypadat skladba prvního ročníku veletrhu Event Day v Brně. Brány se otevřou 31. října od 12:00 ve Wannieck Gallery. Podobná akce se konala letos poprvé také při veletrhu Reklama-Polygraf 2013 na výstavišti v Praze v Letňanech.

Foto: archiv firmy
Foto: archiv firmy

Při premiérovém setkání se představí v Brně více než 50 společností, které se odprezentují  širokou škálou svých služeb a produktů. Celá akce je rozdělena na dvě části: od 12:00 do 17:00 proběhne vlastní veletrh, a pak bude následovat after party, kde se představí jednotliví vystavovatelé a nejen oni. „Event Day Brno“ se stane výjimečným a nevšedním zážitkem nejen pro eventmanažery, marketingové odborníky, potenciální klienty, partnery, ale i pro širší odbornou veřejnost,“ představuje akci ředitelka veletrhu Jana Nosálová Kálalová.

Mezi vystavovateli se, mimo jiné, představí hotely, eventové agentury, firmy poskytující gastronomické služby, umělecké agentury, poskytovatelé konferenční, ozvučovací a osvětlovací techniky a mnozí další poskytovatelé eventových služeb. A proč by se měly prezentovat společnosti právě na této akci? „Jedná se o B2B setkání odborníků z oblasti marketingu, nové možnosti prezentace v segmentu event, prestižní propagace firmy v konkurenčním prostředí, předávání aktuálních novinek a trendů z oboru a další možnosti,“ dodává Nosálová Kálalová.

Vstupné pro návštěvníky je 75,-Kč, při registraci mají zájemci možnost získat zlevněné vstupné za 50,- Kč. Více informací o veletrhu mohou zájemci získat na www.eventdaybrno.cz.

red

 

Související články

Jeden komentář

  1. Dobrý den,
    na první ročník Event Day v Brně se těším,
    akce tohoto typu v Brně chyběla.Věřím, že zde najdu inspiraci pro mé podnikání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button