EVA Air získala vynikající hodnocení od Airline Ratings – osmé místo mezi TOP Airlines 2020

EVA Air byla opět zařazena společností AirlineRating.com mezi nejlepší letecké společnosti světa. EVA Air, člen Star Alliance, obsadila 8. místo z dvaceti nejlépe hodnocených leteckých společností světa pro rok 2020. Více informací o způsobu odměňování a hodnotících kritériích lze získat na www.AirlineRatings.com.

EVA Air Boeing 787-10 Dreamliner, photographed over South Carolina on October 2, 2019 by Chad Slattery from Wolfe Air Ldearjet 25B.

“EVA Air byla vždy lídrem tchajwanského letectví a vždy napřed v oblasti inovací svých kabin, například zavedením Premium Economy class v roce 1992” zmínila ve své zprávě při vyhlašování vítězů společnost AirlineRatings.com.

AirlineRatings.com pravidelně monitoruje a vyhodnocuje více než 400 leteckých společností, které hodnotí pomocí sedmihvězdičkového systému hodnocení založeného na analýzách komfortu, inovacích a bezpečí napříč všemi třídami a jejich službami. Rovněž zkoumá bezpečnostní hodnocení každé letecké společnosti, věk flotily, provozní zisk a mnoho dalších kritérií. Aby byly letecké společnosti zařazeny mezi 20 nejlepších leteckých společností na světě, musí dosáhnout sedmihvězdičkové hodnocení bezpečnosti a prokázat vedoucí postavení v oblasti inovací pohodlí cestujících.

EVA pokračuje v optimalizaci své flotily zařazováním letadel typu Boening 787 Dreamliner a také spolupracuje s řadou světově uznávaných módních značek na neustálém vylepšování svých palubních služeb. Toto úsílí a investice mají za cíl poskytnout svým cestujícím co nejlepší zážitek z létání. Získané ocenění motivuje leteckou společnost EVA Air v úsilí o nejlepší služby. Opakovaně rok co rok získává EVA Air významná ocenění a uznání od prestižních leteckých úřadů v oblasti bezpečnosti a služeb.

Začátkem roku 2019 společnost AirlineRatings.com umístila EVA Air mezi TOP 20 nejbezpečnějších leteckých společností světa. EVA Air také získala čtyři ceny od TripAdvisor včetně třetího místa mezi TOP 10 nejlepšími leteckými společnostmi na světě a zároveň ji cestovatelé zařadili mezi hlavní letecké dopravce Asie. Kromě toho si EVA Air drží již pět let po sobě status pětihvězdičkové letecké společnosti od SKYTRAX a získala i dalších 10 ocenění včetně 6. místa mezi TOP 10 nejlepšími leteckými společnostmi na světě, 1. místo v čistotě přepravních kabin a 1. místo za catering v ekonomická třídě.

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..