EVA Air zahájí 2. dubna 2020 lety na trase Tchaj-pej – Phuket

Tři lety týdně představují novou příležitost k návštěvě Thajska. EVA Air zahájí od 2. 4. 2020 nové lety mezi Tchán-pejí a Phuketem. Tuto trasu bude operovat Airbus A330-200 s celkovou kapacitou 252 míst rozdělených do dvou tříd. V turistické třídě bude celkem 228 míst a v obchodní třídě Royal Laurel Class business celkem 24 míst.

 

Foto: EVA Air

EVA Air bude jedinou leteckou společností nabízející nonstop lety z Tchaj-wanu na Phuket. Tyto nové lety významně zkrátí dobu cestování, a to minimálně o šest hodin, což zajistí cestujícím pohodlnější cestování.

EVA air – letový řád Tchaj-pej – Phuket:

trasa                                        číslo letu     četnost     odlet        přílet

Tchaj-pej – Phuket          BR241       2.4.6        11:05       14:20
Phuket – Tchaj-pej          BR242       2.4.6        15:30      21:00

(letový řád podléhá schválení vlády)

„Phuket patří mezi světově proslulé turistické destinace. Zavedením těchto nových letů rozšíří EVA Air svoji asijskou jihovýchodní síť na 13 destinací a nabídne tak celkem 145 letů týdně,“ řekl prezident EVA Air Mr. Clay Sun.

Phuket je největší ostrov ležící na jižním pobřeží Thajska. Některé jeho pláže patří mezi nejkrásnější pláže světa. Daleko od rušných velkoměst zde mohou turisté nerušeně relaxovat a vychutnávat tropickou atmosféru bílých písečných pláží, vlnících se palem, třpytivého moře a úchvatných scenerií. Široká škála vodních aktivit a skvělá gastronomie dělá z Phuketu jedinečné dovolenkové místo.

Foto: EVA Air

O letecké společnosti EVA Air

EVA Air je členem Star Alliance a jednou z pouhých 10 leteckých společností světa s pětihvězdičkovým hodnocením SKYTRAX. Cestující zvolili EVA Air za jednu z nejlepších 10 mezinárodních leteckých společností na světě a společnost TripAdvisor jí udělila ve svých každoročních hodnoceních nejvyšší místa v pěti kategoriích.

Dopravce byl založen v roce 1989 jako první tchajwanská soukromá mezinárodní letecká společnost. Je součástí respektované skupiny Evergreen a sesterské společnosti předního světového lídra pro přepravu kontejnerů Evergreen Line. Svým letadlovým parkem zahrnujícím více než 80 letadel typu Boeing a Airbus létá do více než 60 mezinárodních destinací v Asii, Oceánii, Evropě a Severní Americe se vstupními branami: Chicago, Houston, Los Angeles, New York, San Francisco, Seattle, Toronto a Vancouver.

Cestující mohou získat více informací o produktech a letovém řádu letecké společnosti EVA Air na www.evaair.com. Zde je také možné rezervovat a zakoupit letenky.

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..