EVA AIR slaví přílet prvního Dreamlineru do Vídně – dva miliony cestujících od roku 1991 – 30. výročí EVA AIR

V pátek 10. 5. 2019 ráno oslavila soukromá tchajwanská letecká společnost EVA AIR na letišti ve Vídni přílet svého nového Boeingu 787-9 Dreamliner. Po tiskové konferenci se zástupci médií a sborem vídeňského chlapeckého sboru, která se konala ve zrekonstruovaném VIP terminálu vídeňského letiště, byli všichni přítomni pozváni rakouským týmem EVA AIR pod vedením generálního manažera Edwarda Ho k prohlídce letadla Dreamliner.

 

Foto: Na snímku (zprava) Julian Jäger, generální ředitel CEO a COO společnosti Vienna Airport, Edward Ho, generální manažer EVA AIR pro Rakousko a střední Evropu, a Norbert Kettner, ředitel Vídeňské centrály cestovního ruchu, foto: EVA AIR

 

Na snímku (zleva) Marek Slawatyniec, General Manager Aviareps Polsko – GSA EVA AIR, Ivan Vodička, General Manager Aviareps Česká republika – GSA EVA AIR, Cornelia Waibl, Assistant Manager, Austria, Central & Eastern Europe, Edward Ho, General Manager EVA AIR, Austria, Central & Eastern Europe, a Alexander Nusshold-Bertschler, Sales Executive Austria, Central & Eastern Europe, foto: EVA AIR

 

„Vídeň byla v roce 1991 první dálkovou destinací EVA AIR a je nyní i první dálkovou destinací zajišťovanou novým letadlem typu Boeing 787-9. Jsme na to velmi hrdí. Jsme si jisti, že naši cestující ocení výhody Dreamlineru: nový design Economy a Royal Laurel Class, vylepšený komfort kabin díky moderním technologiím, ergonomická sedadla s dostatkem prostoru pro nohy v obou třídách a samozřejmě také náš oceňovaný 5hvězdičkový servis, který činí cestování s EVA AIR skutečným zážitkem,“ řekl Edward Ho.

K oslavě byly hned dva další důvody, říká Edward Ho: „Rok 2019 je pro naši pobočku ve Vídni zvláště výjimečným rokem: kromě uvedení Dreamlineru jsme také na začátku dubna přivítali dvoumiliontého cestujícího na trase do Vídně a zároveň jsme společně se všemi pobočkami naší sítě oslavili 30. výročí vzniku EVA AIR.“

 

EVA AIR Dreamliner – dvě třídy v novém designu na nejvyšší úrovni

Foto: EVA AIR

Zahájení provozu Dreamlineru představuje v historii tchajwanského soukromého dopravce významný milník. Do roku 2022 bude do flotily přidán ještě jeden Boeing 787-9 a dvacet Boeingů 787-10s. Společnost EVA AIR přijala modernější a globální koncepci designu v kombinaci s nejnovějšími technologiemi letadel Boeing s cílem vytvořit luxusní prostředí kabiny a vyšší komfort. Dreamliner letecké společnosti EVA AIR je konfigurován pro 304 cestující ve dvou třídách – 26 míst v Royal Laurel Class a 278 míst v Economy Class.

 

 Royal Laurel Class

Economy Class

 

 

 

 
 

 

O společnosti EVA AIR

EVA AIR je členem Star Alliance a řadí se mezi 11 celosvětových společností s 5 hvězdičkami SKYTRAX. Dopravce byl založen v roce 1989 jako první soukromá mezinárodní letecká společnost na Tchaj-wanu. Je součástí respektované skupiny Evergreen Group a sesterské společnosti globálního lídra kontejnerové přepravy Evergreen Line. Flotila EVA Air čítá téměř 80 letadel typu Boeing a Airbus, se kterými létá do více než 60 mezinárodních destinací po celé Asii, Oceánii, Evropě a Severní Americe.

V současné době EVA AIR létá třikrát týdně nonstop do Tchaj-peje (pondělí, čtvrtek, sobota) a čtyřikrát týdně s mezipřistáním v Bangkoku (úterý, středa, pátek a neděle).

Webové stránky: www.evaair.com

EVA AIR na Facebooku: https://www.facebook.com/evaairwayscorp.at

EVA AIR na webu YouTube: https://www.youtube.com/user/EVAAIRVIDEO

 

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..