DopravaZprávy

EVA Air rozšiřuje své služby o nové japonské destinace

Společnost EVA Air zavádí v roce 2019 nové lety do dalších tří destinací v Japonsku. V souladu s vládními schváleními zahájí společnost EVA Air od druhého čtvrtletí s pokračováním ve třetím čtvrtletí lety z mezinárodního letiště Taoyuan poblíž Taipei na Tchaj-wanu do Nagoji, Aomori a Macujamy. Na webových stránkách společnosti www.evaair.com se mohou cestující seznámit s letovým řádem, nejvhodnějšími spoji a službami společnosti EVA Air, případně si zarezervovat let a koupit letenku.

Foto: BBJ Artwork 787

EVA Air 6. června 2019 zahájí své denní lety mezi městy Taipei a Nagoja. Trasa bude operována moderním letounem Boeing 787-9 Dreamliner nakonfigurovaným pro 304 cestující s kapacitou 26 míst v obchodní třídě (Royal Laurel class) a 278 míst v ekonomické třídě. Cestujícím ze Severní Ameriky a Evropy budou z letiště Taoyuan k disposici časově výhodné návazné ranní a odpolední spoje do těchto nových destinací. Letový řád Taipei–Nagoja bude vypadat takto:

 

trasa číslo letu frekvence odlet přílet
Taipei–Nagoja BR128 denně 07:55 11:45
Nagoja–Taipei BR127 denně 12:55 15:10

 

Během třetího čtvrtletí roku 2019 zahájí EVA Air nové lety z Taipei do Aomori a Macujamy. Současně zvýší svoji přepravní kapacitu do Tokio Narita, Osaky, Okinawy a Sendai přidáním letů na stávajících trasách a nasazením větších letounů. Po uvedení všech nových letadel Boeing 787 Dreamliner do provozu zvýší EVA Air kombinovanou letovou kapacitu na svých trasách do Japonska o více než 10 %.

„S navýšením flotily společnosti EVA Air o větší počet letounů Boeing 787 Dreamliner plánujeme změnit japonský trh a strategii naší globální sítě,“ řekl prezident EVA Air Clay Sun. „Zahájíme více letů do Japonska včetně Nagoji, Aomori, Macujamy, s možností navýšení v budoucnu. Tuto úroveň navýšení služeb do destinací Tokio Narita a Osaka zajistíme pomocí letounů Boeing 787 Dreamliner a Airbus 330-300. Zvýšíme také frekvenci letů do Sendai a Okinawy.“

Nagoja je hlavní ekonomický a dopravní uzel v centrálním Japonsku a je v blízkosti kulturních památek, kterými jsou Tateyama Kurobe Alpine, lidová vesnice Gassho Zukuri, Hida Takayama, Toyama, Kanazawa a další.

EVA Air v současné době provozuje 122 pravidelných letů mezi městy Taipei a Tokio, Osaka, Sapporo, Hakodate, Sendai, Komatsu, Fukuoka a Okinawa. Poskytuje také 117 týdenních letů do měst Aomori, Akita, Fukušima, Kumamoto, Macujama, Nagasaki a Tokušima. V roce 2019, po rozšíření sítě EVA Air do Nagoji, Macujamy a Aomori, nabídne 146 letů týdně do Japonska.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button