DopravaPartnerská sekceZprávy

EVA Air představila svůj Airbus s postavičkami Sanrio Family

Partnerský článek

Společnost EVA Air dne 10. dubna  na letišti Tokyo Haneda slavnostně představila své nově dekorované letadlo oblíbenými postavičkami Hello Kitty a Sanrio Family rozmístěnými po celé délce trupu letadla.

Foto: Eva Air

Joyful Dream Jet letecké společnosti EVA air operuje na trase Taipei Songshan – Tokyo Haneda nebo Taipei Songshan – Shanghai Hongqiao. Jedná se o Airbus A330-300 s kapacitou 309 míst na palubě.

Již v letech 2005 a 2006 vytvořila společnost EVA Air a společnost Sanrio první generaci letadel dekorovaných postavičkami Hello Kitty a Sanrio Family, které byly cestujícími přijaty s nadšením. Od roku 2011 začaly obě společnosti pracovat na druhé generaci Hello Kitty a Sanrio Family Jets.

Foto: Eva Air

V letošním roce představuje společnost EVA Air čtyři nově dekorovaná letadla. Již v březnu to byl Bad Badtz-Maru Travel Fun Jet a nyní v dubnu Joyful Dream Jet. Dvě zbývající speciálně dekorovaná letadla budou uvedena na trh v květnu a v červnu tohoto roku.

V současné době EVA Air operuje sedmi speciálně dekorovanými letadly, které operují mezi Asií a Paříží a od 31.5. také Chicagem. Na základě pozitivních reakcí a zkušeností EVA Air již vyzdobila více než 30 interiérů palubních kabin včetně palubních předmětů.

Více informací o Joyful Dream Jet a dalších letadlech společnosti EVA Air najdete ZDE.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button