DopravaPartnerská sekceZprávy

Eva Air navyšuje od března lety do Vídně

Partnerský článek

EVA Air navyšuje od 9.3.2018 počet svých letů na trase Taipei – Vídeň ze současných čtyř letů týdně na jeden let denně. Tři nové spoje budou operovány nonstop, zatímco současné čtyři spoje zůstávají i nadále s mezipřistáním v Bangkoku. Tímto krokem se letecká společnost Eva Air snaží poskytnout svých obchodním i příležitostným cestujícím více flexibility a posílit cestovní trh v Bangkoku a Vídni.

Foto: Eva Air

Nové nonstop lety BR65 na trase Taipei – Vídeň budou operovány ve středu, pátek a neděli s odletem z mezinárodního letiště Taoyuan (TPE) ve 23:30 a příletem na Vídeňské mezinárodní letiště v 6:35 následujícího dne. Zpáteční let BR66 bude odlétat z Vídně (VIE) v pondělí, čtvrtek a sobotu ve 12:25 a přistávat v Taipei v 7:15 následujícího dne. Výhodné nonstop lety poskytnou svým cestujícím více času na obchodní schůzky, prohlídky pamětihodností nebo dobrá návazná spojení do dalších Evropských destinací. Přílet do Taipei v brzkých ranních hodinách umožní svým cestujícím z východní a střední Evropy zahájit svůj pracovní nebo prázdninový den bez zbytečných časových prodlev nebo příznivá letecká spojení na další lety EVA Air do severovýchodní Asie, jihovýchodní Asie, Hong Kongu, Macau a dalších 25 destinací v Číně.

EVA Air lety operuje pohodlný Boeing 777-300 ER vybaven třemi kabinami – Royal Laurel Class Business, Elite Premium Economy a Economy na všech svých letech mezi Evropou a Asií. Dobře vybavené kabiny nabízejí pětihvězdičkové služby, přístup na Wi-Fi a další. Letecká společnost EVA Air usiluje o poskytování těch nejlepších služeb všem svým zákazníkům. EVA Air bude slavit zahájení tohoto svého nonstop provozu na svých prvních šesti nonstop letech speciální Early Bird nabídkou.

V sousedství Rakouska se nachází několik států východní a střední Evropy včetně České republiky, Slovenské republiky a Maďarska. Tato výhodná zeměpisná poloha Rakouska napomáhá prudkému rozvoji turistického průmyslu regionu.

Vídeň, hlavní a největší město Rakouska, je díky svému umění, architektuře, kultuře a hudbě velice populární a světově proslulá destinace. Kulturní a historická místa, zastoupena především paláci, katedrálami a muzei, poskytují turistům jasnější představu o mocné rakousko-uherské monarchii. Vídeň byla také domovem řady světově uznávaných skladatelů včetně Wolfganga Amadea Mozarta, Ludwiga van Beethovena či Franze Schuberta. V dnešní době většina divadel ve městě nabízí vysoce kvalitní produkci vážné hudby a klasické opery, čímž se stávají vysoce atraktivní pro milovníky hudby z celého světa.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button