DopravaZprávy

Eurowings zavádějí zábavní systém i na kratších tratích

Partnerský článek

V srpnu zavádějí Eurowings napříč celou flotilou zařízení pro pobavení cestujících na palubě „Wings Entertain“. Pasažéři mohou na krátkých a středně dlouhých tratích za poplatek 3,90 € zhlédnout řadu oblíbených videí i televizních seriálů. Kromě toho je cestujícím k dispozici výběr hudby, audioknih a údajů o letu, včetně populární „Moving Map“. Celá Airbus flotila bude vybavena zařízením „Wings Entertain“ do 15. srpna.

Foto: Eurowings
Foto: Eurowings

Řešení je založeno na stávajícím palubním zábavním systému pro dlouhé tratě Eurowings. Technicky funguje systém rychle a jednoduše: Pasažéři připojí svůj chytrý telefon, tablet nebo notebook k bezdrátové síti na palubě letadla. Získají poté výběr 20 hollywoodských filmů, 18 televizních seriálů a 5 her. K poslechu mají cestující Eurowings k dispozici 400 hudebních titulů, které lze přehrát přes hudební službu Napster. Poslouchat lze i audioknihy. Zařízení poskytne i informace o palubním prodeji Eurowings, nabízeném menu nebo aktuální pozici letadla na mapě.

Na dlouhých tratích jsou systémy palubní zábavy již dlouho samozřejmostí, ale na krátkých a středně dlouhých tratích je v Německu v takovém rozsahu nabízen pouze společností Eurowings. Po technické stránce je „Wings Entertain“ založen na bezdrátovém systému BoardConnect společnosti Lufthansa Systems. Systém bude měsíčně aktualizován novým obsahem.

Systém „Wings Entertain“ byl vyvinut společností Eurowings a Lufthansa Systems.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button