DopravaPartnerská sekceZprávy

Eurowings zahájí lety do Bosny a Hercegoviny

Partnerská sekce

Společnost Eurowings v květnu 2018 zahájí lety z Düsseldorfu a Stuttgartu, které tato města dvakrát týdně spojí s Mostarem v Bosně a Hercegovině. Letenky v cenách od 29,99 eur je možné rezervovat již nyní. Düsseldorf spojuje přímá linka Eurowings s Prahou, českým cestujícím se tak otevírá zajímavá možnost nízkonákladové přepravy do této turisticky atraktivní, ale stále ještě neobjevené země.

Foto: www.eurowings.com

Síť Eurowings zahrnuje více než 160 cílů v téměř padesátce zemí a čísla neustále narůstají. Nejrychleji rostoucí letecká společnost Evropy vyšla vstříc přání svých zákazníků, kteří si Mostar zvolili jako svůj vysněný cíl, do nějž má zamířit nová letecká linka. V rámci kampaně „You vote, we fly“ se 300 tisíc zákazníků a fanoušků zúčastnilo živého hlasování na Facebooku, v němž zvítězilo právě město na jihu Bosny a Hercegoviny.

„Jsme celosvětově první letecká společnost, která své zákazníky nechala rozhodnout, do které destinace bude létat – a jsme na to hrdí“, říká Oliver Wagner, obchodní ředitel Eurowings. „Těšíme se, že od května budeme moci svým zákazníkům dvakrát týdně nabídnout nový cíl a tím dále rozšířit síť našich leteckých spojení. Po velkém úspěchu kampaně nyní plánujeme na rok 2018 její pokračování“, dodává Wagner.

Ze Stuttgartu zamíří lety do Mostaru vždy ve středu a v sobotu, z Düsseldorfu pak ve čtvrtek a v neděli. Na linku bude nasazen letoun Airbus A319 a dostupné na ní budou tarify BASIC a SMART – zákazníci Eurowings mají možnost sami rozhodnout, jakou úroveň komfortu pro svoji cestu zvolí. Všechny lety lze již nyní rezervovat na webu www.eurowings.com nebo pomocí mobilní aplikace.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button