DopravaZprávy

Eurowings a Singapore Airlines navážou úzkou spolupráci

Linky Eurowings budou nabízet navazující lety na dálkové spoje Singapore Airlines. Cestující směřující do Singapuru, tak budou moct svou cestu do jihovýchodního asijského státu započít již v Evropě s Eurowings. K dispozici jsou spoje z Frankfurtu, Mnichova a nově i z Düsseldorfu.

Singapur, Foto: Shutterstock.com
Singapur, Foto: Shutterstock.com

Mezi nejdůležitější přípoje patří lety doplňující novou linku Düsseldorf – Singapur. Vedle tras Frankfurt – Singapur a Mnichov – Singapur je trasa Düsseldorf – Singapur třetím německým spojením a je od 21. července 2016 obsluhována moderním Airbusem A350-900.

Také na palubě přípojných letů Eurowings si mohou cestující Singapore Airlines užít komfort. Při rezervaci první nebo business třídy na dálkových letech je na cestě s Eurowings zajištěn tarif BEST, za předpokladu, že je na zvolené trase nabízen. Tarif BEST umožňuje užít si mimo jiné občerstvení à la Carte a volnou vedlejší sedačku. Pasažéři, kteří si na dálkových trasách zvolí ekonomickou třídu, cestují s Eurowings v rámci tarifu Smart, který zahrnuje například bezplatné občerstvení.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button