Europa-Park – největší německý zábavní park

Z Islandu do Portugalska, přes Rakousko, Rusko až do Řecka – vše, co byste viděli na několikatýdenní cestě, je v největším německém zábavním parku možné během jednoho dne. Více než 100 atrakcí a přes šest hodin dlouhý program na ploše 94 hektarů, 13 tematických oblastí a pět hotelů: Europa-Park na rozmezí tří států – Německo, Francie, Švýcarsko – je jedinečný cíl krátkodobé rodinné dovolené. Četné vodní atrakce a dobrodružné aktivity slibují v létě ochlazení a unikátní momenty daleko od každodenního života.

Zdroj: Europa Park

Zdroj: Europa-Park

V největším německém zábavním parku je ke každodennímu životu daleko. V zářivém slunci a pod azurovým nebem zažijí návštěvníci spoustu skvělých atrakcí a show. Kulinářské speciality, osvěžující koktejly a tematické večírky dodávají hostům pocit prázdninové nálady. Vzrušující události jako velká letní party 27. července 2013 udělají z návštěvy Europa-Parku nezapomenutelný zážitek.

Zdroj: Europa Park

Zdroj: Europa-Park

Zábavná cesta Evropou

13 evropských tematických oblastí poskytuje prázdninovou atmosféru na ploše 94 hektarů s typickou architekturou, gastronomií a vegetací. Zatímco Island láká na dřevěnou horskou dráhu a katapult, v Řecku se vydáte vodní dráhou „Poseidon“ na cestu antikou. Ve Francii čeká na všechny odvážné fanoušky horská dráha a hned vedle šplhají hosté na vrchol švýcarského Matterhornu, aby si užili jedinečný výhled. Osvěžení je k dispozici ve Skandinávii, kde se návštěvníci na raftu řítí vodním proudem kolem skal a vodních fontán.

Zdroj: Europa Park

Zdroj: Europa-Park

Letní akce

Specifické tematické slavnosti zaměřené na jednotlivé země zavedou hosty během tohoto léta například do Ruska, Francie nebo Maďarska: tradiční tance, lidová hudba a hrdí jezdci na koních v typických krojích očekávají návštěvníky 6. a 7. července na maďarské slavnosti. Jihoafrické týdny od 28. července až do 25. srpna lákají na exotické speciality. 27. července pořádá Europa-Park velkou letní party: ti, kteří touží po dobrodružství, mohou zažít celodenní zábavu nebo naslouchat jižanské hudbě. K vrcholu dne patří velká večerní party, večeře pod noční oblohou a noční ohňostroj.

Zdroj: Europa Park

Zdroj: Europa-Park

Povedený start víkendu nabízí „After Party“ salonek od 26. července do 6. září. Každý pátek od 19. hodiny se „kaffi Hus“ v islandské části přemění v místo živoucí party. Hip hop hudba, chladné nápoje a chutné občerstvení zvou návštěvníky, aby starosti každodenního života nechali za sebou.

Kristýna Gottwaldová

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..