DopravaPartnerská sekceZprávy

Emirates zpřístupní za poplatek své prémiové salonky v Dubaji

Partnerský článek

Emirates zpřístupnila své luxusní salonky na mezinárodním letišti v Dubaji všem členům věrnostního programu Skywards a jejich hostům letícím s Emirates. Všichni nyní mohou za poplatek využívat salonky bez ohledu na cestovní třídu. Cestující byznysové třídy mají rovněž možnost doplatit si přístup do salonků první třídy.

Foto: Emirates

Na mezinárodním letišti v Dubaji se nachází celkem sedm salonků Emirates umístěných v halách A, B a C. V každé z nich jsou vždy k dispozici salonky první i byznysové třídy. Bezplatný přístup mají v současné době cestující první a byznys třídy Emirates i členové věrnostního programu Skywards Silver, Gold a Platinum. Nyní se mohou stát hosty salonků i jejich známí, kteří cestují s Emirates a zaplatí 200, respektive 100 dolarů za jednorázový vstup do salonku první a byznysové třídy. Zákazníci byznysové třídy mají možnost doplatit si upgrade do salonků první třídy v hodnotě 100 dolarů.

Letecká společnost Emirates kontinuálně investuje do modernizace a inovace svých letištních salonků. Dubajský byznysový salonek v hale B prošel minulý rok renovací v hodnotě 11 milionů amerických dolarů. Prémioví klienti Emirates si nyní mohou vychutnat výjimečné zážitky díky pokrmům připravovaným na místě kuchařskými mistry či baru, vinnému sklípku, sprchovým lázním a dětskému koutku. Renovace přinesla také tři odlišné koncepty přístupné v rámci vstupu do byznysového salonku zcela zdarma: Zážitek s baristou ve spolupráci s řetězcem Costa Coffee, Health Hub nabízející zdravé občerstvení a nápoje od výrobce vod Voss a vůbec první Salonek Moët & Chandon navržený speciálně pro Emirates.

V salonku první třídy v hale A dubajského letiště mohou hosté navštívit prémiový kuřácký salonek, vybírat si pokrmy ala carte či si nechat naleštit boty – to vše zdarma.

Emirates disponuje největší sítí letištních salonků na světě. Kromě 7 dubajských existuje dalších 33 salonků Emirates umístěných na velkých letištích po celém světě. Letecká společnost v budoucnu plánuje rozšit možnost jednorázového zpoplatněného přístupu do salonků také na dalších letištích.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button