DopravaZprávy

Emirates spustí od 3. srpna linku do Rangúnu a Hanoje

Emirates spustí od 3. srpna 2016 denní linku z Dubaje do Rangúnu (RGN) v Myanmaru a Hanoje ​​(HAN) ve Vietnamu. Na lety bude nasazen Boeing 777-300ER v konfiguraci tří tříd.Tato nová linka posílí síť destinací Emirates v jihovýchodní Asii a nabídne nové možnosti pro cestující mezi Hanojí a Rangúnem.

Boeing 777-300ER, Foto: Emirates
Boeing 777-300ER, Foto: Emirates

„Tato linka je pro náš trh zvláště důležitá kvůli početné vietnamské komunitě v České republice,“ řekl ředitel Emirates pro Českou republiku Bořivoj Trejbal. „Jsme rádi, že jak obchodním cestujícím, tak těm, kteří jednou na dovolenou, můžeme nabídnout ještě dostupnější a pohodlnější síť pokrývající jihovýchodní Asii,“ dodal.

Tato nová linka rozšíří síť Emirates v jihovýchodní Asii na 12 měst v sedmi zemích, včetně Cebu a Clarku na Filipínách, kam budou lety spuštěny 30. března 2016. Hanoj bude druhou destinací Emirates pro cestovatele směřující do Vietnamu. Doplní již existující linku Emirates do Ho Či Minova Města, která byla spuštěna v roce 2012, a jedinou nákladní linku do Hanoje spuštěnou v roce 2013.

Spolu s denní linkou do Rangúnu a Hanoje létá Emirates, ve spolupráci se svými regionálními codesharovými partnery, jako je Bangkok Airways a Jetstar, do hlavních metropolí a turistických destinací v jihovýchodní Asii. Turisté tak mohou v těchto destinacích navštívit více měst.

Boeing 777-300ER v konfiguraci tří tříd, kterým bude Emirates linku obsluhovat, nabízí 8 míst v první třídě, 42 míst v byznys třídě a 310 míst v ekonomické třídě. Pro nákladní dopravu bude v trupu letadla vyhrazena kapacita až 20 tun. To ještě navýší kapacitu 260 tun nákladu v každém směru naší stávající nákladní linky mezi Dubají a Hanojí, která létá jednou týdně. Očekává se, že touto linkou budou exportovány zejména oděvy a mořské plody z Myanmaru a námořní produkty a elektronika z Hanoje.

[box]

Let EK388do Rangúnu a Hanoje bude odlétat denně z Dubaje ve 2:50. Letadlo přiletí na rangúnské mezinárodní letiště v 11:05. Ve 12:35 pak bude odlétat z Rangúnu a na mezinárodním hanojském letišti Noi Bai přistane ve 14:05.

Zpáteční let EK389 bude odlétat z Hanoje ve 22:50 a v Rangúnu přistane v 0:20 následujícího dne. Z Rangúnu se pak bude odlétat v 1:50 a v 5:05 přistane letadlo na mezinárodním letišti v Dubaji.

[/box]

Cestující Emirates si na palubě Boeingu 777-300ER budou moci užít oceňovaný zábavní systém ice a vybrat z až 2 200 kanálů zábavy. Stejně jako u všech letů Emirates se cestující do Rangúnu a Hanoje mohou těšit na štědré zavazadlové limity – 30 kg v ekonomické třídě, 40 kg v byznys třídě a 50 kg v první třídě.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button