DopravaZprávy

Emirates SkyCargo ocenila nejlepší prodejce v České republice

Emirates SkyCargo udělila během slavnostního gala večera v klubu Jazz Dock v Praze speciální ocenění nejúspěšnějším prodejcům v České republice.

Zleva: Robert Kraus/DSV Air & Sea s.r.o., Bořivoj Trejbal/Emirates Czech Republic, Miroslav Šutta/PANALPINA Czech S.R.O., Ondřej Pech/Maurice Ward & Co. s.r.o., Milan Pokorník/Kuehne + Nagel, spol. s. r. o., Barbora Konečná/Hellmann Worldwide Logistics s.r.o., Michal Zatočil/DHL Global Forwarding(CZ) s.r.o., Marie Vašková/SCHENKER spol. s r. o., Jan Bečvář/Gestiv Bohemia s.r.o., Jakub Kolář/Emirates SkyCargo, Jan Kubíček/Cargo-partner ČR s.r.o.

Ceny byly předány nejlepším prodejcům na základě jejich obchodních úspěchů a využití služeb společnosti Emirates SkyCargo v roce 2018. Mezi třemi nejlepšími se umístily společnosti DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o., Kühne + Nagel, spol. s r.o., a Schenker. Za společnost Emirates ceny předávali Bořivoj Trejbal, Country Manager společnosti Emirates pro Českou republiku, a Jakub Kolář, SkyCargo Manager společnosti Emirates.

Emirates SkyCargo podporuje obchod mezi Českou republikou a světem od roku 2010, kdy byla zahájena denní linka mezi Prahou a Dubají. V současné době je obsluhována vlajkovou lodí společnosti – Airbusem A380. V červenci 2018 aerolinky přidaly na trasu v letních měsících druhý denní let, na kterém je nasazen Boeing 777-300ER. Emirates SkyCargo na každém letu z a do Prahy přepraví každý den až 15 tun nákladu.

„Emirates SkyCargo chce i nadále zlepšovat obchodní propojení mezi jednotlivými destinacemi a nabízet českým firmám stále nová řešení i zvýšenou cargo kapacitu, což jim pomáhá zlepšovat možnosti pro export,“ říká Jakub Kolář, SkyCargo Manager Emirates.  

Mezi nejčastější produkty vyvážené Emirates SkyCargo patří české sklo, strojírenské výrobky a náhradní díly pro automobilový průmysl. Tyto produkty jsou pravidelně distribuovány na trhy na Blízkém východě a dále.

Společnost Emirates spojuje Českou republiku s více než 150 destinacemi ve více než 86 zemích po celém světě pouze s jedním přestupem v Dubaji.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button