Emirates pořádá nábor nových členů palubní posádky v Praze

Pokud hledáte zaměstnání v letecké dopravě a ovládáte anglický jazyk, můžete se vydat na Den otevřených dveří pro nábor nových členů palubní posádky, který pořádá společnost Emirates. Den otevřených dveří pro nábor členů posádky začne v 9 hodin v hotelu Dorint Hotel Don Giovanni (Vinohradská 15).

Ilustrační foto Zdroj: Emirates

Ilustrační foto Zdroj: Emirates

Uchazečům nabízí také příležitost dozvědět se více o jejich práci a o životě v kosmopolitní Dubaji. Zájemci o práci ve společnosti Emirates Airline budou moci mluvit se členy náborového týmu, představit jim své životopisy a získat tak přehled o společnosti i o práci na palubě.

Emirates hledá oddané zaměstnance, kteří jsou otevření novým názorům, ochotní, přátelští a orientovaní na služby zákazníkům. Žadatelé musí dosáhnout věku nejméně 21 let v době náboru a je vyžadováno, aby přinesli aktuální životopis v angličtině a svou fotografii. Plynulá znalost angličtiny (mluvený i písemný projev) a jazyková zkouška z tohoto jazyka minimálně na úrovní maturity je nutností.

Uchazeči nesmí mít tetování, které bude vidět, když mají oblečenou uniformu, a ve stoji na špičkách musí dosáhnout do výšky 212 cm. Žadatelé by se měli na Den otevřených dveří předem zaregistrovat on-line, kde mohou najít další informace o pracovních příležitostech v Emirates na www.emiratesgroupcareers.com.

lp

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..