DopravaPartnerská sekceZprávy

Emirates inovovala salónky pro byznys třídu na letišti v Dubaji

Partnerský článek

Letecká společnost Emirates dokončila rozsáhlé úpravy svého salónku pro cestující byznys třídy v odletové hale B na mezinárodním letišti v Dubaji. Projekt renovace za 11 milionů amerických dolarů začal před dvěma roky a je součástí průběžných investic do modernizace služeb zákazníkům.

Foto: Emirates
Foto: Emirates

Prémioví klienti Emirates se nyní mohou těšit na ještě větší zážitky v letištním salónku, a to v rámci tří odlišných konceptů. Rozmanité chutě v oblasti jídla a nápojů a zkušenosti kvalitního baristy přinese spolupráce s řetězcem Costa Coffee, produkty výrobce vod Voss nabídnou zdravé osvěžení v Health Hub a exkluzivní šampaňské lze ochutnat na baru Moët & Chandon. Tyto novinky doplňují stávajících sedm lokací s gurmánskou kuchyní, kterou připravují šéfkuchaři přímo na místě, nechybí ani kompletní nabídka nápojového baru zahrnující nejlepší víno, lihoviny a šampaňské.

Veškeré občerstvení je zdarma k dispozici všem cestujícím první a byznys třídy Emirates, stejně jako členům věrnostního programu Skywards Platinum, Gold a Silver.

 

Zážitek s baristou

Zákazníci salónku Emirates, kteří zatouží po dávce kofeinu, si mohou užít čerstvě připravovanou kávu a teplé nápoje od baristů Costa Coffee, společně s čerstvým pečivem podávaným v kteroukoli denní dobu. Nová kavárna nabízí výjimečnou chuť pomalu pražených kávových zrn unikátní směsi Mocha Italia. V nabídce budou mimo jiné i Flat White, ledová káva, cappuccino či café latté.

 

Něco pro zdraví

Health Hub, Foto: Emirates
Health Hub, Foto: Emirates

Pro všechny, kteří se zajímají o své zdraví, připravila společnost Emirates ve spolupráci s výrobcem vod Voss centrum Health Hub. Z důvodu rostoucího zájmu o zdravější a výživnější jídla je Emirates první leteckou společností, která představuje koncept health hub v rámci letištního salónku.

Nová služba umožňuje cestujícím odpočinek, doplnění tekutin a dobití energie před jejich letem, nabídka obsahuje široký výběr osvěžujících vod a ovocných nápojů. Novinkou jsou také zdravé gurmánské sendviče, wrapy a saláty. Ovocné džusy a smoothies jsou také k dispozici.

 

Salónek plný šampaňského

Cestující, kteří se chtějí před svým letem uvolnit, se mohou těšit na Moët & Chandon lounge bar vytvořený výhradně pro Emirates. První letištní bar tohoto druhu posiluje dlouhodobé partnerství Emirates a Moët Hennessy trvající více než 25 let. Nyní je to poprvé, kdy některá letecká společnost nabízí čtyři nejlepší šampaňské Moët & Chandon na jednom místě: Moët Impérial, Moët Rosé Impérial, Moët & Chandon Grand Vintage a Moët Nectar Impérial. Pro zvýraznění chuti šampaňského spolupracovali kuchaři z Emirates přímo s Moët & Chandon s cílem vytvořit jedinečný výběr chuťovek – od sladkých až po ty slané.

Hosté si mohou vychutnat své nápoje v elegantním baru ve zlatém designu představujícím vlnu zdobenou 2 400 spletenými zlatými lístky aplikovanými ručně lístek po lístku. Tři nové koncepty jsou první z několika dalších plánovaných změn, které budou v příštích letech realizovány u Emirates na letišti v Dubaji. Emirates se nyní chystá pokračovat ve zlepšení servisu otevřením koktejlového a sportbaru.

Salónek v odletové hale B je jedním ze šesti salónků společnosti Emirates na mezinárodním letišti v Dubaji a je součástí sítě 39 specializovaných letištních salónků nacházejících se na největších letištích po celém světě.  Zrekonstruovaný prostor má téměř tisíc metrů čtverečních a pojme více než 1 500 cestujících – nově nabízí také o 40 % více míst k sezení. Proběhly změny rovněž v dětském koutku nabízejícím širokou paletu všech druhů zábavy a her, neboť zdvojnásobil svou velikost. Proměnou prošlo také centrum Timeless Spa, které nabízí rozšířené kadeřnické, kosmetické a relaxační procedury.

Hosté salónku Emirates mohou dále využít sprchy, uvolnit se ve speciálně navržených tichých zónách, zůstat v obraze prostřednictvím nejnovějších zpráv z celého světa, živých sportovních přenosů a připojení k bezplatnému internetu.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button