Zprávy

Emirates sponzoruje golfovou událost roku Czech Masters

Emirates je již druhým rokem sponzorem turnaje D+D REAL Czech Masters, české golfové události roku. Turnaj se uskuteční od 27. do 30. srpna na hřišti Albatross Golf Resort v Praze a opět zde nebude chybět interaktivní soutěž „Race to Dubai with Emirates“. Jeden šťastlivec bude mít možnost vyhrát zájezd na DP World Championship v Dubaji.

Foto: Emirates
Foto: Emirates

„Opět jsme hrdým sponzorem golfového turnaje Czech Masters, jehož prostřednictvím chceme podpořit účast a zájem o tento fenomenální sport. Golf je pro nás jako globálnísponzorskáplatforma velmi úspěšný. Věříme, že stejně jako v případě dalších sponzorství ​​se nám pomocí sponzoringu turnaje podaří přinést hodnotný zážitek golfovým nadšencůmna českém trhuipo celém světě,“ řekl Bořivoj Trejbal, ředitel společnosti Emirates pro Českou republiku.

Race to Dubai, hlavní 48 turnajová série European Tour, probíhá v 27 zemích na pěti kontinentech. Po skončení této série přichází turnaj DP World Tour Championship, který celou sezónu uzavírá a v nadcházejících třech sezonách (do roku 2017) spojí ty nejlepší golfisty a upevní vztah aerolinek, golfu a jeho fanoušků po celém světě. Turnaj přináší prestižní akce do Dubaje, jež je domovem letecké společnosti.

Emirates sponzoruje široké portfolio mezinárodních sportovních a kulturních akcí, jejichž prostřednictvím spojuje lidi s cílem objevovat a sdílet nové zkušenosti a zážitky. Společnost je jedním z hlavních podporovatelů významných golfových turnajů po celém světě a je oficiální leteckou společností 24 světových turnajů. Jako partner European Tour je také sponzorem série Race to Dubai a v mezinárodním kalendáři European Tour sponzoruje devatenáct turnajů.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button