Emirates budou létat z Milána do New Yorku

Od 1. října bude společnost Emirates spojovat přímými lety Miláno a New York. Jedná se o jedinou transatlantickou linku společnosti.

New York Zdroj: Emirates

New York Zdroj: Emirates

Letové řády tohoto spojení jsou nastaveny tak, aby co nejlépe navazovaly na lety z dalších zemí. Cestující z celé Evropy, kteří by chtěli letět s Emirates, mohou využít partnerství jejich věrnostního programu s leteckou společností easyJet, která je do Milána dopraví. Po příletu do Spojených států mohou cestující využít partnerství Emirates s JetBlue pro dopravu po celých Státech včetně západního pobřeží.

Na lince bude nasazen Boeing 777-300ER, tento let bude rozšířením jednoho ze tří nyní nabízených letů denně mezi Dubají a Milánem. Let začne v Dubaji a cestující si budou moci udělat zastávku v Miláně, odkud budou pokračovat do New Yorku. Na zpáteční cestě pak budou mít opět možnost zastavit se v Miláně před pokračováním cesty do Dubaje. Podobné spojení s jednou zastávkou se osvědčilo i na dalších linkách společnosti Emirates, kde dává cestujícím příležitost prozkoumat novou destinaci, případně rozdělit delší let na kratší úseky.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..