Emirates a China Southern Airlines uzavřely partnerství

Jedná se o první partnerství Emirates uzavřené s čínskou leteckou společností. Codesharová spolupráce s největší čínskou aerolinkou zahrnuje 18 letových tras v Číně, na Blízkém východě a v Africe

Foto: Emirates

Letecká společnost Emirates a China Southern Airlines podepsaly memorandum o porozumění týkající se komplexní dohody o vzájemném codesharování. Spolupráce otevře oběma společnostem nové destinace pro cestující mířící do Číny, na Blízký východ a do Afriky.

Partnerství Emirates s čínským dopravcem z Kantonu znamená pro cestující bezproblémovou a hladkou návaznost na čínské vnitrostátní linky. Díky spolupráci přidává dubajská letecká společnost dalších 8 nových destinací do své globální sítě. Codesharové linky zahrnují tato čínská města: Fu-čou, Čchung-čching, Kchun-ming, Čching-tao, Sia-men, Čcheng-tu, Nanking a Si-an. Schválení codesharu čeká nyní na schválení vládou.

Cestující mířící z Číny tak budou mít větší výběr navazujících letů s minimální dobou pro přestup pro lety do blízkovýchodních destinací Emirates jako Rijád, Džidda, Dammámu, Maskatu, Kuvajtu či Káhiry. Codesharové partnerství také zahrnuje africké destinace jako Seychely a Lagos, které budou operovány leteckou společností Emirates.

V současné době má Emirates uzavřené codesharové dohody s 23 partnery po celém světě. Díky novému partnerství s China Southern Airlines budou moci její pasažéři cestovat do více než 160 destinací v oblasti Asie a Tichomoří.

Emirates provozuje z Dubaje dvakrát denně lety do Pekingu i Šanghaje a jeden let denně do čínského Kantonu, všechny lety jsou obsluhovány ikonickým letounem Emirates A380.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..