DopravaZprávy

Emirates a Bangkok Airways oznamují codesharové partnerství v jihovýchodní Asii

Letecká společnost Emirates oznámila nové codesharové partnerství s významnými thajskými aerolinkami Bangkok Airways, jež otevře nové destinace cestujícím Bangkok Airways a Emirates z Evropy, Australie a regionů jihovýchodní Asie.

Foto: archiv firmy
Foto: archiv firmy

Nové partnerství umožní Emirates přidat se k 19 trasám Bangkok Airways do celé řady měst jihovýchodní Asie. Do globální sítě Emirates přibude celkem 14 nových destinací, které bez problémů spojí zákazníky s novými turistickými destinacemi, jako je Ko Samui a Čiang Mai v Thajsku, Siem Reap v Kambodži a Rangún a Mandalaj v Myanmaru. Pasažéři, kteří cestují na letiště Bangkok Suvranabhumi, na Phuket, do Kuala Lumpur a Singapuru budou moci využít codesharové trasy Bangkok Airways. Tato smlouva rovněž nabízí cestujícím Emirates do a z Ko Samui využít možnosti mezipřistání v Hongkongu, Kuala Lumpur, Singapuru a na Phuketu. Lety Bangkok Airways hladce navazují na lety Emirates z Dubaje a dalších destinací včetně evropských měst. Rovněž nabídnou vyšší návaznost letů pro cestující z Austrálie a Nového Zélandu.

„Emirates v současné době provozuje šest denních linek do Bangkoku a od prosince budou čtyři z těchto linek obsluhovány naším vlajkovým letadlem A380. Codesharové partnerství nabízí mnoho možností, jak se do regionu dostat. Spolu s Bangkok Airways dopravíme více lidí na více míst a otevřeme lidem z celého světa nové destinace v jihovýchodní Asii. Region nabízí jedny z nejúžasnějších turistických atrakcí, jež jsou také součástí světového dědictví UNESCO, včetně Šweitigoumské pagody a Angkor Vat. Tato místa budou nyní pro pasažéry Emirates přístupnější. Je to důležité partnerství, díky němuž i nadále rozšiřujeme destinace dostupné pro pasažéry Emirates,“ řekl Thierry Antinori, výkonný viceprezident a obchodní ředitel Emirates.

„Je to skvělá zpráva i pro český trh, jelikož Thajsko patří mezi nejoblíbenější destinace českých cestujících po celý rok. Určitě ocení tuto novou úroveň pohodlí a snadné spojení s destinacemi v jihovýchodní Asii. Očekáváme, že poptávka ze strany českých zákazníků bude i nadále růst, a proto je důležité, abychom pokračovali v rozšiřování našich služeb, aby bylo cestování dostupné a snadnější pro každého,“ řekl Bořivoj Trejbal, ředitel Emirates pro Českou republiku.

Peter Wiesner,senior viceprezident pro správu sítě Bangkok Airways, řekl: „Tato nová codesharová spolupráce s Emirates je dalším důležitým milníkem a vzrušujícím okamžikem v pokračujícím růstu Bangkok Airways. Umožňuje poskytnout našim zákazníkům z celého regionu pohodlné a bezproblémovéspojení do Dubaje a zbytku světa prostřednictvím široké regionální sítě linek, a to přímoz jejich lokálního letiště.“

Bangkok Airways provozuje 31 linek na 24 asijských letišť. Zákazníci Emirates cestující s Bangkok Airways budou mít stejné zavazadlové limity jako s Emirates a zavazadla budou rovnou odbavena do jejich cílové destinace. Všichni cestující Emirates letící s Bangkok Airways obdrží palubní vstupenky při odbavení na svém prvním mezinárodním odletovém letišti.

 

Související články

Jeden komentář

  1. That’s the good news for those who are supposedly travel to Thailand during Holidays from UK, now they will have multiple options to travel with, as Bangkok Airways is doing code share with Emirates now Holiday seekers can get some cheaper prices for the destinations where Emirates was not operating before.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button