MICEZprávy

Dvě nové turistické rezidence MGM Hotels and Résidences v Alpách

Skupina MGM Hotels a Résidences, která vznikla v roce 1963, je zaměřena na vysoce kvalitní nabídky turistických rezidencí. Již tuto zimu chystá otevření dvou nových rezidencí v Alpách.

Návrh: archiv MGM
Návrh: archiv MGM

Generální ředitel skupiny David Giraud k tomu na stránkách portálu TourMag.com dodává: „Jako lídr realitní a turistické nabídky vysoké hodnoty se snažíme vybrat krásná místa, kvalitní vybavení, ušlechtilé přírodní materiály, jako jsou dřevo, kámen, sklo, onyx a podobné. Vše, co garantuje hodnotu přírodního dědictví a dodává i něco oduševnělého našim apartmánům.“

Ostatně o tom svědčí i dvě nově připravované rezidence, které má skupina otevřít tuto zimu, pravděpodobně o Vánocích. Jsou to:

Le Cristal de Jade – rezidence umístěná do údolí Mont Blanku, nedaleko výchozího místa lanovky na Aiguille du Midi, a přitom v blízkosti obchodního centra Chamonix. Je to první pětihvězdičková turistická rezidence skupiny a podle ředitele Davida Girauda představuje příchod nové generace rezidencí s nabídkou kvalitních a osobních služeb. Například možnost objednat si lyže předem, zajistit nutné pochůzky a dodání všeho potřebného do apartmánů nebo si objednat služby šéfkuchaře. Rezidence má samozřejmě také 1000 m2 relax centra, věnovaného pohodě a obnovení sil.

Pokud jde o Roc des Tours, je to hotelová rezidence se 40 suitami a apartmány, které jsou klasifikovány jako čtyřhvězdičkové a umožňují tzv. pobyt s lyžemi na nohou. Nachází se v Grand Bornand/Chinaillon, v oblasti Aravis. Le Roc des Tours má privilegovaný přístup k 83 km sjezdovek Grand-Bo. Družná atmosféra vesničky zvyšuje půvab rezidence se všemi službami, jako je například úklid zdarma uprostřed pobytu.

Marta Jedličková

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button