Kam jet?Zprávy

Dubaj láká na levnější vstupy na atrakce i internet zdarma

Exotická Dubaj se chce v letních měsících předvést jako atraktivní destinace, jejíž návštěvu si mohou dovolit i ti, pro které je jinak v hlavní zimní sezoně hůře dostupná. Nabízí proto různé slevy, od vstupů na atrakce přes restaurace po ubytování. I přes vyšší denní teploty v nadcházejících měsících si tak můžete užít návštěvu ikonických míst za výhodné ceny.

Foto: DTCM

Rychlá návštěva – slevy na atrakcích

Tzv. ‚Dubai stopover pass‘ je určen hlavně pro ty, kdo mají v plánu Dubají jen proletět na cestě do jiné destinace a v emirátu stráví třeba jen 1 noc.

Během 36 hodin si totiž mohou vybrat ze 2, 3 nebo 4 předplacených atrakcí a v krátkém čase tak zakusit atmosféru Dubaje. Zároveň ušetří až 60 % z běžné ceny vstupenek a ještě dostanou možnost připojit se zdarma na lokální Wi-Fi, které je jinak turistům nedostupné.

Permanentka nabízí to nejlepší z oblíbených dubajských atrakcí a zážitků, jakými jsou návštěva nejvyšší budovy světa Burj Khalify, dubajské fontány s plavbou po vodní ploše kolem nich, projížďka po památkách v autobuse, plavba s večeří na tradiční arabské lodi po dubajském zálivu, obří podmořské akvárium a podvodní zoologická zahrada nebo zcela nová multimediální rozhledna Dubaj Frame – tzv. Zlatý rám.

Karty jsou k dostání pro dospělé od 199 dirhamů (cca 1200 Kč) a pro děti od 169 dirhamů, (cca 1000 Kč).

Foto: Emirates

Emirates pass – úspory v restauracích a obchodech

Pokud poletíte se společností Emirates, můžete až do 31. srpna automaticky čerpat výhody na více než 500 místech po celé Dubaji. Slevy až 50 % na vás čekají ve stovkách restaurací, wellness centrech, obchodech s módou nebo zábavních parcích, které jsou už sami o sobě v létě mnohem cenově dostupnější.

Tip: Rove – Luxusní hotel za pár stovek

Mimořádnou ubytovací nabídku nabízí také populární dubajský hotelový řetězec Rove. Ve svých hotelech na skvělých místech, jako třeba v blízkosti dubajské Mariny nebo poblíž nejvyšší budovy světa Burj Khalify, lze přenocovat za ceny od 99 dirhamů za noc, v přepočtu tedy za necelých 600 korun za noc.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button