Dovolená 365 dní v roce: v termálních lázních a hotelu Laa

 

Necelou hodinku od Brna, těsně za rakouskými hranicemi, se nachází exkluzivní oáza klidu a relaxace. Název termální lázně sám o sobě nevyjadřuje, jaký gigantický wellness resort se nachází přímo v srdci vinařského regionu Weinviertel. Rozloha resortu přesahuje 60.000 m², celý komplex je tvořen zážitkovým termálním světem včetně venkovních bazénů pro letní odpočinek, Hotel & Spa Laa****s oceněným jako HolidayCheck TopHotel 2013, wellness areálem Vitality SPA, Velkým saunovým světem a medicínským centrem Vitality MED Laa.

www.therme-laa.at

www.therme-laa.at

Resort je usazen do překrásného parku, obklopen pásem zeleně, která se táhne kolem celého areálu a spolu s četnými stezkami zve k příjemným procházkám a odpočinku. Uvnitř lázní i ve venkovní části areálu je vše zaměřeno na celkový odpočinek a příjemně strávený čas hostů každého věku. Za uplynulých deset let poznalo více než čtyři miliony hostů maximální péči v luxusním prostředí jednoho z nejrozsáhlejších Medical Wellness resortů v Rakousku. V lázních o rozloze 7.800 m² se mohou všichni milovníci wellness ponořit do světa vody a tepla. Termální lázně jsou napájeny z léčivého pramene, který obsahuje chlorid sodný a jód. Lázně nabízí svým hostům různorodou nabídku koupání, odpočinkových zón i aktivních wellness programů: termální a masážní bazény uvnitř i venku, solankový bazén s optickými i akustickými efekty, asijskou odpočívárnu a zimní zahradu – velkoryse koncipovaný prostor přímo v srdci lázní.

Saunový svět, jeden z největších v Rakousku, nabízí Hradní saunu, saunu Weinviertel, parní lázeň Royal, finskou venkovní saunu a solankový bazén. Na 1.500 m²  je k dispozici vše, co si jen milovníci saunování mohou přát. V Laaské džungli – největší rakouské rodinné a textilní sauně – se cítí dobře úplně každý. Od pondělí do soboty zve všechny návštěvníky lázní k pohybu a aktivitě

aqua gymnastika, lekce jsou pro hosty lázní zdarma. Stejně tak je bezplatné i využití kardio-fitness zóny. Program kurzů  a cvičebních lekcí se mění dle  sezóny: pilates, gymnastika pro zdravá záda, sling trénink, jóga, trénink rovnováhy (balance), Nordic Walking a mnohé další.

Ve Vitality SPA termálích lázní Laa jsou poskytovány masáže a kosmetická ošetření. Vlastní konopná kosmetika Therme Laa Senses je velmi účinná a je využívána jak pro kosmetická ošetření, tak pro masážní procedury. Hotel & Spa****S  nabízí 122 moderně zařízených pokojů. Obě restaurace „Gaumenfreuden“ a „Feinspitz“ vítají hosty hotelu i denních lázní velmi příjemnou atmosférou, vybranými pokrmy z vysoce kvalitních produktů a přímo zvou ke kulinářskému rozmazlování.

Hotelová část spa komplexu o rozloze 2.600 m2 je od termálních lázní prostorově oddělena, hosté si zde odpočinou v termálním bazénu, vlastních saunách se sanariem, parní kabinou a finskou saunou. Venku je k dispozici whirlpool a v hotelovém spa nechybí samozřejmě ani odpočinkové zóny, vše výlučně k dispozici hotelým hostům.

Medicínské centrum Vitality MED Laa spojuje lékařskou kompetenci, wellness a odpočinek pod jednou střechou. Lékaři a terapeuti zde nabízí velmi účinné zdravotní programy, které se zaměřují především na odstranění nebo úlevu od obtíží pohybového aparátu, obzvláště velmi častých bolestí zad.

Vyrazit si jen tak na vyjížďku vinicemi…

Ať už se rozhodnete pro kolo klasické nebo elektrokolo, můžete si vybrat z četných stezek bez vetších stoupání, krajina a okolí města Laa je pro cyklistiku jako stvořená. V okolí hotelu láká návštěvníky 750 km značených cyklostezek, jednou z nich je například stezka „Za vínem & kulturou“, která vede i do přeshraničních regionů jižní Moravy. V hotelu je kdykoli možné zapůjčit si kola i elektrokola.

 

Projíždky na kole Weinviertelem (01.04.–23.10.13)

Nabídka obsahuje: 2 x vypůjčení kola na ½ dne, welcome drink, bohatý snídaňový bufet, večerní menu o 5 chodech, odpolední polévku, využívání separátního hotelového spa, vstup do termálních lázní, vstup do kardio-fitness zóny, bezplatná účast na aktivním a relaxačním programu, zapůjčení tašky Therme Laa Spa-Bag, připojení na Internet ve všech pokojích, WLAN připojení v konferenčním centru, v hotelové lobby a v lázních  – Cena na osobu za pobyt: 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji Superior od 232 Euro.

 

Více informací:

Therme Laa – Hotel & Spa****s

A-2136 Laa a. d. Thaya, Thermenplatz 3

Tel.: +43/(0)2522/84700733

Fax: +43/(0)2522/84700755

marketing@therme-laa.at

www.therme-laa.at

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..