Zprávy

Dostat auto za letenku? Letuška.cz udělala cestujícím předčasné Vánoce

 Letenkový portál Letuška.cz zpříjemnil svým klientům podzimní cestování výjimečnou akcí. Ve spolupráci s Turkish Airlines připravil soutěž s opravdu lákavou hlavní výhrou – osobním automobilem Škoda Scala. Cestujícím stačilo koupit si libovolnou letenku od zmiňované letecké společnosti a mít štěstí při losování. To největší měl Gökhan Güngör, kterému Letuška týden před Vánoci slavnostně předala výhru v autosalonu Auto Štěpánek.

„Výherci moc gratulujeme. Věříme, že osobní automobil využije a jsme rádi, že jsme mu mohli zpříjemnit předvánoční období. Letuška je dlouhodobě otevřena novým formám podpory prodejů a propagace, takže jsme se rádi chopili i této výzvy, která vzešla ze strany Turkish Airlines. Čísla prodejů dokazují, že se jednalo o opravdu úspěšnou spolupráci,“ komentoval výsledky soutěžní akce Josef Trejbal, ředitel letenkového portálu Letuška.cz.

Šťastný výherce Güngör, při slavnostním převzetí automobilu s mašlí, neskrýval své nadšení: „Nikdy jsem nic nevyhrál. Tudíž když mi přišel e-mail s gratulací k výhře myslel jsem si, že se jedná o podvodný spam. Až po chvíli mi došlo, že je to pravda. Měl jsem obrovskou radost a hned jsem to sdělil rodině. S Letuškou létám často, hlavně kvůli pracovním záležitostem.“  

Není náhoda, že se do soutěže zapojili cizinci žijící v České republice. „U Letušky často nakupují Slováci, Rusové, Ukrajinci, Vietnamci či Poláci. Výjimkou ale nejsou ani Japonci, a Korejci,“ dodal Trejbal. Kromě osobního automobilu Škoda Scala byly předány také další dvě výhry – letenky v business třídě do Istanbulu a model letadla.

Letecká společnost Turkish Airlines létá do všech koutů světa. Češi u tohoto dopravce nejvíce využívají přímých letů do Istanbulu, kde se v říjnu minulého roku otevřelo nové mezinárodní letiště IGA. Populární jsou také destinace s přestupem jako Tbilisi, Antalya, Almaty, Taškent, Bangkok, Havana, Maledivy, Hanoj nebo Sajgon.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button