Nezařazené

Dopřejte si blahodárné účinky piva v pražských pivních lázních

V úterý 1. října se slavnostně otevřely pivní lázně Spa Beerland, které nabízejí odpočinek a relaxaci v kombinaci s originální lázeňskou procedurou přímo v centru Prahy.

Foto: www.pivnilaznespabeerland.cz
Foto: www.pivnilaznespabeerland.cz

 

Během celého dne, kdy byly lázně otevřeny návštěvníkům, si mohli prohlédnout komplex lázní včetně pivního obchodu v přízemí. V něm si je možné zakoupit vlastní řadu pivní kosmetiky a další originální suvenýry. Dominantou místnosti je pak třísetlitrový sud s mosaznými pípami, ze kterého si můžete sami natočit pivo z pivovaru Krušovice, které se podíleli na technické realizaci lázní. Součástí obchodu je také pivotéka s více než 40 druhy piv.

V klenutém podzemí se nacházejí samotné lázně skládající se ze dvou samostatných místností. Každá je po dobu procedury rezervována exkluzivně pouze pro hosta. Pivní lázeň je založena na koupeli v ručně vyrobených dubových sudech naplněných přírodním extraktem, ze kterého se vaří pivo – vybrané odrůdy chmele, pivovarské kvasnice a slad. Kombinace chmelových silic a pivovarských kvasnic působí blahodárně na pokožku a celkovou regeneraci těla. Součástí pokoje je i lůžko z pšeničné slámy, která podporuje vstřebávání vitamínů z koupele.

Celé lázně si zakládají především na maximálním využití přírodních surovin, materiálů a starých léčebných postupů. Ve větší místnosti jsou k dispozici 3 dubové kádě a navíc speciální chmelová sauna, po které se můžete zchladit poléváním studenou vodou z tradičních džberů. Relaxaci na lůžku ze slámy umocňuje velký krb s plápolajícím ohněm. Po celou dobu máte v lázních 2 pípy v každé místnosti a můžete neomezeně konzumovat tmavé i světlé pivo společně s pravým domácím pivním chlebem.

Vyzkoušejte netradiční wellness zážitek a vychutnejte si pivo všemi póry těla.

 

Jiří Andres

 

Související články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button